HTC Tiara- nowy telefon z Windows Phone 8

Dotychczas, gdy ktoś mówił Windows Phone, to od razu kojarzyła nam się fińska Nokia. Platforma mobilna od Microsoftu nie jest jeszcze bardzo popularna, ale już ma swoich zwolenników i przeciwników. HTC postanowiło, aby WP8 nie kojarzyły się tylko z finami, dlatego wypuszcza na rynek swój własny model telefonu z kafelkami.
htc-tiara-2


Informacje o HTC Tiara, bo o nim mowa, pojawiły się już jakiś czas temu, ale słuch o nim zaginął. Teraz wraca i nie przejdzie już bez echa, bo do sieci trafiły jego zdjęcia. Nie możemy brać wszystkiego na 100%, aczkolwiek rzadko zdarzają się nietrafione przecieki w branży mobilnej.

Jak ma wyglądać specyfikacja telefonu? Jak na dzisiejsze warunki przystało. Dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1.2 GHz, 1 GB pamięci RAM, dwie kamery – 8 i 1,6 Mpix oraz akumulator 1800 mAh. Wszystko ma się mieścić w obudowie podobnej wielkości co HTC 8X lub HTC S, posiadać 4,3 calowy ekran Super LCD2 oraz oczywiście pracować na Windows Phone 8.

Plotki głoszą, ze zobaczymy go jeszcze w tym miesiącu, ile w tym prawdy? Miejmy nadzieję, że dużo, a gdy się tylko pojawi przedstawimy Wam dokładną specyfikację i cenę.

źródło: phonearena, gsmarena

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...