HTC wraca do gry – liczby nie kłamią

Tajwańczycy od dłuższego czasu notowali spadki, właściwie dalej notują tyle, że mniejsze. Brzmi banalnie, ale to może być początek zwrotu o 180 stopni. Poznajcie szczegóły.

HTC wyniki750x300

Jeśli należycie do fanów HTC lub interesujecie się roszadami na rynku urządzeń mobilnych, z pewnością dzisiejszy news wyda się wam znaczący. Otóż firma odnotowała właśnie 4-procentowy wzrost przychodów względem poprzedniego miesiąca (sierpień – lipiec).

Niby niewiele, ale te skromne 4% pozwala sądzić, że sytuacja może się poprawić. Zasługą jest tutaj głównie ostatni flagowiec HTC 10, który został przyjęty przez rynek wyjątkowo ciepło. Niestety, nie jestem przekonany, czy efekt ten nie zostanie zniszczony przez kiepski (nie bójmy się tego słowa) A9s. Wspomniane urządzenie, zamiast godnie zastąpić A-dziewiątkę, wzburzyło tylko userwów. Dlaczego? Cóż, telefon był mocno okrojony względem protoplasty.

Zastanawia mnie jedno, a mówiąc ściślej to czy Tajwańczycy pokażą w tym roku średniaki z serii Desire (a może zupełnie nowy twór). To mogłoby pomóc…

Źródło: GSMArena

 

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...