You are here
Huawei wystartuje z nową linią smartfonów News 

Huawei wystartuje z nową linią smartfonów

Przypuszczenia okazały się faktem – Chińczycy zaprezentują na IFA nowe urządzenie, będące pierwszym z nowej linii smartfonów.

Huawei IFA

Już pierwszego września, w przeddzień otwarcia Berlińskich tarów IFA, Huawei zaprezentuje zupełnie nowego smartfona. Co ciekawe, nie będzie to „kolejna” słuchawka dołączająca do wyścigu, a zupełnie nowy produkt mający skierować wzrok fanów marki w innym kierunku.

Huawei, Honor i…?

Tytułowy producent wydaje urządzenia pod dwoma markami, z których druga była początkowo linią pierwszej. Obecnie traktuje się je jako odrębne byty. Dzięki temu nikt nie posądzi firmy o zbyt  wysoką liczbę linii produktowych, tak jak dzieje się to w przypadku Samsunga. Fani Koreańczyków już dawno przestali liczyć to, ile urządzeń i serii znajduje się w portfolio firmy. Nie przeszkadza to naturalnie w uzyskiwaniu świetnych wyników sprzedaży, jednak bałagan bywa mylący dla klientów.

Nie do końca rozumiem, dlaczego Huawei chce iść tą drogą, ale najwidoczniej jest to podyktowane solidnymi analizami rynkowymi.

Wracając do tematu głównego – firma zaprezentuje jedno (lub więcej) urządzenie będące prawdziwą nowością, podobnie jak niegdyś „Honor”. Skąd pewność? Otóż początkowe przypuszczenia zostały potwierdzone przez przedstawiciela Huawei – twierdzi serwis GizmoChina.

Czym będzie „nowość”?

Tutaj mamy jedną wielką niewiadomą. Właściwie poza oficjalną grafiką prezentującą szczątkowy element smartfona nie wiadomo nic. Możemy jednak podejrzewać, że nie będzie to demon wydajnościowy, gdyż takich na rynku mamy już przesyt. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się produkty ze  średniej-wyższej półki cenowej i to właśnie tutaj powinien celować Huawei.

Czy urządzenie spotka się z aprobatą klientów? Na chwilę obecną odpowiedź na to pytanie jest niemożliwa, ale jestem przekonany, że więcej będę mógł powiedzieć po bezpośredniej jego przemierzę – to już tylko kilka dni.

Źródło: Twitter (Huawei), GizmoChina

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment