You are here
Huawei Mate 9 lite – po cichu, bez fanfar News 

Huawei Mate 9 lite – po cichu, bez fanfar

Choć fani Huawei nie zdążyli ochłonąć po premierze modelu Mate 9,  firma postanowiła uraczyć ich nowym wariantem wspomnianego urządzenia. Poznajcie Mate 9 Lite…

Mate 9 Lite 750x300

Rzeczony smartfon ma być uboższą wersją pełnego Mate 9, który jakby nie patrzeć należy do półki topowej. Sprawdźmy, czy mniejszy brat nie przysienie wstydu marce Mate.

Na wstępie warto powiedzieć jedno – mamy do czynienia z wyższą średnią półką, a więc w teorii powinniśmy otrzymać rozsądny cenowo sprzęt, który w kwestii wydajności nie musi ustępować słabszym flagowcom.

Mniejszy mocarz

Sprzęt cechuje 5,5-calowy ekran Full HD (1080p), z zakrzywionym szkłem 2.5D, co pozwoli na czerpanie przyjemności z obcowaniem z multimediami. Za wydajność odpowiada tutaj układ Kirin 655, 3 lub 4 GB RM oraz 32 lub 64 GB flash. Nie zapominajmy o baterii o słusznej pojemności 3340 mAh.

Pozostała część specyfikacji prezentuje się następująco:

  • Android 6.0
  • EMUI 4.1
  • Kamera do selfie 8 Mpix
  • Aparat główny 12 Mpix + 2 Mpix
  • Wymiary 150,9 x 76,2 x 8,1 mm
  • Waga 162 gramy

Na chwilę obecną nie znamy jeszcze daty premiery rynkowej oraz ostatecznej ceny modelu, jednak celowałbym w przedział 1300-1900 zł.

Źródło: GSMArena

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment