Galaxy J3 2017 – nowy budżetowiec Samsunga w drodze

Evan Blass, źródło niezliczonych przecieków, z których lwa część znajdywała odzwierciedlenie w rzeczywistych premierach, umieścił na swoim Twitterze (@evleaks) grafikę prezentującą tytułowy smartfon.

J3 2017 750x300

Samsung to nie tylko flagowce z serii S oraz Note. Koreańczycy równie dobrze radzą sobie na polu urządzeń tańszych, a nawet najtańszych. Przykładem będzie tutaj linia J, przedstawiciele, której cechują się rozsądną specyfikacją za naprawdę śmieszne pieniądze. Tegoroczny model J3, choć interesujący, lekko zawodził w kwestii wydajności, jednak wygląda na to, że przyszłoroczna opcja nie powtórzy pewnych błędów.

J3 2017 specyfikacja

Zanim przejdziemy do poszczególnych różnić w specyfikacji oraz tego, jak mogą one wpłynąć na działanie urządzenia, chciałbym żebyście zapoznali się z pełnymi danymi na temat modelu.

  • 5-calowy ekran
  • Super AMOLED
  • 720 / 1080 p
  • Qualcomm Snapdragon 430
  • GPU Adreno 505
  • 2 GB RAM
  • Aparaty 8 i 5 Mpix
  • Akumulator 2600 mAh

Jak widać, specyfikacja prezentuje się „sensownie”. Połączenie lepszego niż w ubiegłorocznej wersji procesora, większej liczby pamięci RAM oraz grafiki pozwoli na płynniejsze renderowanie obrazu. Być może właśnie dlatego producent rozważa umieszczenie w modelu ekranu o wyższej rozdzielczości.

Design? Tutaj nie ma zaskoczenia – urządzenie do złudzenia przypomina poprzednie konstrukcje, ale pamiętajmy, że mówimy o smartfonie kosztującym plus-minus 500 zł.

Źródło: Twitter (@evleaks)

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...