Huawei P30 z 10-krotnym zoomem — znamy datę premiery

Dzisiejszy wieczór będzie należał do Samsunga. Południowokoreański gigant zaprezentuje na specjalnej konferencji Unpacked najnowszego flagowca Galaxy S10 oraz jego wersję S10e i S10+. Możliwe, że poznamy także pierwszy składany smartfon giganta. Huawei nie zamierza bacznie przyglądać się zainteresowaniu towarzyszącemu wydarzeniu i na przekór zaprasza na własny paryski event, na którym firma pokaże model Huawei P30.

fot. Pixabay

Na ten moment wszyscy żyjemy dzisiejszymi premierami Xiaomi Mi9 oraz Galaxy S10 oraz możliwymi składanymi smartfonami. Niemniej, pozostali giganci branży nie próżnują i mają w zanadrzu prawdziwe bomby. Huawei zapowiedziało bowiem swoją konferencję, na której, jak sugeruje informacja i hashtag #Rewriterules zaskoczy nas czymś nowym. Tym czymś może okazać się 10-krotny zoom.

Huawei P30 pozamiata w kwestii zbliżeń

Aparaty w dzisiejszych smartfonach pozwalają tworzyć istne dzieła sztuki. Chiński koncern bez wątpienia przoduje na wielu polach fotografii mobilnej, szczególnie tej dotyczącej scenerii nocnej. Wygląda jednak na to, że firma nie chce spocząć na laurach i powalczy o kolejną porcję zainteresowania domorosłych fotografów.

Przeglądając zwiastun paryskiej konferencji, którą Huawei zaplanowało na 26 marca, warto zatrzymać się na efektach przejść wideo. Widać, że twórcy wykorzystywali w nim efekt zbliżenia, czyli tak zwany zoom. To niemal oczywista sugestia, w myśl której możemy spodziewać się udostępniania mocnego ficzera związanego z rzeczoną funkcją. Nieoficjalnie mówi się o nawet 10-krotnym zoomie. To byłoby coś.

Flagowe urządzenia Huawei oraz pozostałych producentów są oczywiście dostępne w naszym sklepie internetowym Vipelektrogadzet.

Źródło: Huawei

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....