huaweisprzedaz2

Huawei rośnie w siłę

Huawei jest chińskim producentem smartfonów. Jego produkty nie cieszyły się wielkim zainteresowaniem, aż do teraz. Nowy flagowiec przynosi poprawę sprzedaży i duży zysk.

huaweisprzedaz2

Dotychczas Huawei nie mógł się pochwalić wybitnymi osiągnieciami w smartfonowym świecie. Urządzenia tego producenta nie cieszyły się wielkim zainteresowanie, nie oferowały nic nadzwyczajnego, jednak teraz się to zmieniło. Wszystko za sprawą Huawei P8 i P8 Lite. P8 jest nowym flagowym modelem, który oferuje nie tylko wspaniałe podzespoły, ale również znakomity design. Owszem wiele osób doszukuje się podobieństwa do iPhona 6, nawet jeśli tak jest, to czy wzorowanie się na jednej z najlepszych firm jest wstydem? Z pewnością przy projektowaniu obu modeli P8 nie oszczędzano i to się opłaciło.

W dwóch pierwszych kwartałach 2015 roku Huawei sprzedał 50 milionów smartfonów. Sprzedaż urządzeń tego producenta wzrosła o 46% względem analogicznego okresu ubiegłego roku. Taki wzrost przełożył się na wygenerowanie przychodu rzędu 6,9 miliarda dolarów. Co ciekawe, w 1 kwartale 2015 roku Huawei dostarczył tylko 17,3 miliona smartfonów. Wielki wzrost, tuż po premierze nowego flagowca.

huaweisprzedaz

HTC czy Sony mają duży problem ze sprzedażą nowych modeli. Nie pokazali nic innowacyjnego w swoich urządzeniach, a można powiedzieć, że zaliczyli małą wtopę. W dniu premiery zarówno M9, jak i Xperia Z3+ miała problem z przegrzewającym się procesorem. Sprzedaż tych urządzeń nie jest wysoka. Tak więc wynik Huaweia jest szokujący. Nowe urządzenia chińskiego producenta mogą spokojnie konkurować z bardziej uznanymi już smartfonami. Nie zapominajmy też, że Google nawiązało współpracę z Huawei w sprawie nowego Nexusa.

źródło: phonearena

____________________
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą telefonów Huawei pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...