Call slide

Earthcore: Shattered Elements – polska karcianka doczekała się darmowego dodatku

W sklepie „Apple App Store” znajdziecie bezpłatny dodatek do gry karcianej polskiego studia „Tequila Games” – „Earthcore: Shattered Elements”. Co nowego zaoferują nam twórcy?

Call slide

Ostatnia gra polskiego studia została ciepło przyjęta, średnia ocen na serwisie „Metacritic” oscyluje w okolicach 84/100 metapunktów. Twórcy gry nie odłożyli jednak produkcji na półkę i w dalszym ciągu rozwijają projekt, czego owocem jest aktualizacja o nazwie „Call of Champions” („Zew mocarzy”) dodająca do tytułu nową funkcjonalność – wydarzenia specjalne.

Pierwszym wydarzeniem, na którego dodanie zdecydowało się studio „Tequila Games”, jest trwający aktualnie turniej. Jego głównym atutem jest to, iż brać w nim udział mogą nie tylko gracze z wysokim poziomem doświadczenia, ale i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z polską karcianką. Na uczestników czekają nagrody w postaci paczki diamentów oraz karty z nowymi umiejętnościami. Dzięki dodatkowej zawartości gracze otrzymują kilkadziesiąt tysięcy nowych kombinacji w systemie tworzenia kart. Nie muszę nadmieniać, jak wspomniana zmiana wpłynie na długość rozgrywki czy wybór odmiennych taktyk, które stosowaliście do tej pory.

http://www.youtube.com/watch?v=8E_Acat2pkI

Nowa zawartość dostępna jest na ten moment wyłącznie dla użytkowników urządzeń opartych o system operacyjny „iOS” („iPhone”, „iPad”). Twórcy uspokajają jednak właścicieli sprzętu pracującego pod kontrolą platformy systemowej „Google Android”, że już trwają intensywne prace nad wersją przeznaczoną na takowe urządzenia, a ta zadebiutować ma w sklepie „Google Play” jeszcze w te wakacje.

Link do pobrania gry:

Źródło: Tequila Games

__________________________________________________

Zapraszamy do odwiedzenia naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroką ofertę gier wideo oraz polubienia profilu Vip Multimedia na Facebooku. Tam z kolei czekają na Was najświeższe informacje ze świata nowych technologii, konkursy, w których wygrać możecie atrakcyjne nagrody czy specjalne oferty promocyjne na asortyment ze sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....