Call slide

Earthcore: Shattered Elements – polska karcianka doczekała się darmowego dodatku

W sklepie „Apple App Store” znajdziecie bezpłatny dodatek do gry karcianej polskiego studia „Tequila Games” – „Earthcore: Shattered Elements”. Co nowego zaoferują nam twórcy?

Call slide

Ostatnia gra polskiego studia została ciepło przyjęta, średnia ocen na serwisie „Metacritic” oscyluje w okolicach 84/100 metapunktów. Twórcy gry nie odłożyli jednak produkcji na półkę i w dalszym ciągu rozwijają projekt, czego owocem jest aktualizacja o nazwie „Call of Champions” („Zew mocarzy”) dodająca do tytułu nową funkcjonalność – wydarzenia specjalne.

Pierwszym wydarzeniem, na którego dodanie zdecydowało się studio „Tequila Games”, jest trwający aktualnie turniej. Jego głównym atutem jest to, iż brać w nim udział mogą nie tylko gracze z wysokim poziomem doświadczenia, ale i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z polską karcianką. Na uczestników czekają nagrody w postaci paczki diamentów oraz karty z nowymi umiejętnościami. Dzięki dodatkowej zawartości gracze otrzymują kilkadziesiąt tysięcy nowych kombinacji w systemie tworzenia kart. Nie muszę nadmieniać, jak wspomniana zmiana wpłynie na długość rozgrywki czy wybór odmiennych taktyk, które stosowaliście do tej pory.

http://www.youtube.com/watch?v=8E_Acat2pkI

Nowa zawartość dostępna jest na ten moment wyłącznie dla użytkowników urządzeń opartych o system operacyjny „iOS” („iPhone”, „iPad”). Twórcy uspokajają jednak właścicieli sprzętu pracującego pod kontrolą platformy systemowej „Google Android”, że już trwają intensywne prace nad wersją przeznaczoną na takowe urządzenia, a ta zadebiutować ma w sklepie „Google Play” jeszcze w te wakacje.

Link do pobrania gry:

Źródło: Tequila Games

__________________________________________________

Zapraszamy do odwiedzenia naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroką ofertę gier wideo oraz polubienia profilu Vip Multimedia na Facebooku. Tam z kolei czekają na Was najświeższe informacje ze świata nowych technologii, konkursy, w których wygrać możecie atrakcyjne nagrody czy specjalne oferty promocyjne na asortyment ze sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...