Huawei finanse 750x300

Czapki z głów – Huawei sprzedało w tym roku ponad 100 mln smartfonów

Huawei staje się coraz poważniejszym graczem, który może rywalizować nawet z Samsungiem. Potwierdzają to wyniki ujawnione przy okazji chińskiej premiery modelu Nova.

Huawei finanse 750x300

Tytułowy producent pędzi i ani myśli zwalniać. Szeroko zakrojone działania promocyjne, świetne urządzenia o nienagannym stosunku jakości do ceny oraz dostępność u operatorów – to wszystko powoduje, że Huawei staje się potęgą. Przypomina mi to nieco historię Samsunga, który ze „skośnookiej” tandety przeobraził się w giganta, który podgryza nawet Apple. Czy z chińską myślą techniczną będzie podobnie?

Huawei – wyniki robią wrażenie

Nie są to okraszone diagramami statystyki, a jedynie oficjalny przekaz pracowników firmy. Huawei sprzedało od początku roku aż 100 mln smartfonów, co jak na dziesięć i pół miesiąca jest wynikiem świetnym. Sporą zasługą jest tutaj flagowiec marki Honor, czyli 8-ka.

Skąd informacja dotycząca liczby sprzedanych sztuk? Firma pochwaliła się nimi przy okazji chińskiej premiery modelu Nova. Jestem przekonany, iż kwestią czasu jest podanie do wiadomości publicznej pełnych danych, z których będzie można „wyciągnąć” coś więcej niż tylko powód do gratulacji.

Źródło: playfuldroid

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6482 More posts in News category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...