Netflix offline? Pobierz filmy „na później”

W sieci krążą pogłoski o planach Netflixa związanych z udostępnieniem możliwości odtwarzania filmów offline. Choć główny zainteresowany milczy – sprawa jest niemal pewna.

Netflix Offline

Żyjemy w czasach, w których dostęp do internetu jest rzeczą powszechną. Mowa zarówno o szerokopasmowych „stałych” łączach, jak i danych pakietowych udostępnianych przez operatorów sieci komórkowych. Niestety, nic nie jest wieczne i pozbawione błędów, przez co niekiedy pozostajemy (przez określony czas) pozbawieni możliwości skorzystania z sieci. Co wtedy?

Cóż, wystarczy przeczekać ten „trudny” okres albo korzystać z narzędzi i materiałów dostępnych offline. Jeśli natomiast chcemy obejrzeć kolejny odcinek ulubionego serialu dostępnego w serwisie Netflix – mamy problem. Albo mieliśmy…

Netlflix w trybie offline – trwają prace

Jeśli wierzyć doniesieniom firmy Taitz, które mówią o udostępnieniu „trybu offline” dla Netflixa, funkcja powinna trafić do serwisu jeszcze w tym roku.

Wierzyć czy nie? Cóż, patrząc na to, że COO firmy twierdzi, iż Taitz już od pewnego czasu szykuje się na implementacje wspomnianego rozwiązana, sprawa wydaje się więcej niż wiarygodna.

Pojawienie się opcji jest więc tylko kwestią czasu i nie powinno to dziwić nikogo. Zastanawiające jest tylko to, jak zostanie to rozwiązane. Wątpię w to, że Netflix udostępni opcję wszystkim subskrybentom bez dodatkowej opaty, a nawet jeśli zdecyduje się na ten krok, offline pojawi się jedynie w najdroższym modelu.

Na chwilę obecną Netflix milczy, jak zaklęty i nie komentuj sprawy. Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne stanowisko.

Źródło: Streamingobserver

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...