You are here
Hulajnogą na wybory – LIME oferuje kod na darmowy przejazd artykuły News 

Hulajnogą na wybory – LIME oferuje kod na darmowy przejazd

Czy można jechać hulajnogą na wybory? Oczywiście, że tak, a w najbliższą niedzielę 13 października będzie to nawet łatwiejsze. LIME oferuje bowiem w tym dniu darmowy przejazd dla osób, które zdecydują się na skorzystanie z ich usług. To szczególnie dobra informacja dla tych, którzy mieszkają w dużych miastach, gdzie o dostępność do usługi jest zdecydowanie łatwiej.

Hulajnogą na wybory
Fot. Lime

Hulajnogi elektryczne zdobywają coraz większą popularność i to nie tylko w naszym kraju. Na ulicach Warszawy, Wrocławia oraz Poznania będzie można w najbliższą niedzielę skorzystać z darmowego przejazdu. Wszystko ze względu na wybory, które odbywają się tego dnia do Sejmu oraz Senatu. Każdy kto będzie chciał przejechać się hulajnogą do lokalu wyborczego, będzie więc miał ku temu sposobność. Co należy zrobić, żeby skorzystać z darmowego przejazdu?

Hulajnogą na wybory

Żeby przejechać się hulajnogą na wybory, trzeba będzie zrobić tak naprawdę jedynie dwie rzeczy. Znaleźć w jednym z trzech miast (Warszawa, Wrocław, Poznań) urządzenie, a następnie wpisać w aplikacji LIME kod promocyjny JADENAWYBORY. Obowiązywał on będzie od godziny 6 rano, do końca dnia. Sam kod ma wartość 10 złotych, co przekłada się na 14 minut podróżowania. Tak o tej inicjatywie wypowiedziała się Paulina Mróz, Dyrektor Lime w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech:

„Po raz kolejny w tym roku zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach i oferujemy użytkownikom Lime komfortowy sposób dotarcia do lokali wyborczych. Jako Lime wspieramy odpowiedzialne postawy obywatelskie, dlatego chcemy dać mieszkańcom polskich miast dodatkową zachętę do wyjścia z domu i udania się do lokalu wyborczego.”

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Podczas poruszania się hulajnogą elektryczną po mieście, należy pamiętać o tym, by była to podróż bezpieczna. Koniecznie trzeba dostosować prędkość poruszania się do warunków panujących na trasie oraz tych atmosferycznych. Należy także zwracać uwagę na pieszych oraz innych uczestników ruchu, by przypadkiem nie spowodować kolizji czy wypadku. Koniecznie też zwracajcie uwagę na to, gdzie zostawiacie swoja hulajnogę. Trzeba ją parkować w takim miejscu, żeby nie przeszkadzała nikomu, czyli nie blokowała przejścia na chodniku czy dojścia na przystanek lub do stojaka na rowery. Nie mówiąc już o tym, by zwyczajnie nie porzucać jej „byle gdzie”.

Jesteśmy przekonani, że sporo osób zdecyduje się na to, by skorzystać z kodu promocyjnego i pojedzie hulajnogą na wybory. Szczególnie, że na weekend zapowiadana jest ładna pogoda.

Źródło: LIME informacja prasowa / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment