p8

I Ty możesz testować Androida 6.0 na swoim Huawei P8

Androida 6.0 Marshmallow jest już z nami od jakiegoś czasu. Niestety, jak to zwykle bywa, od daty premiery softu do momentu jego wdrożenia na poszczególne urządzenia mija sporo czasu. Ostatnio LG G4 otrzymało aktualizację do najnowszego Androida. Teraz Huawei uruchomił program testowy dotyczący modelu P8.

p8

Android 6.0 zmniejsza zużycie energii oraz sprawia, że nasze dane są bezpieczniejsze. System został zaprezentowany podczas Google I/O 2015 i od tamtego momentu jest udostępniany. Najszybciej otrzymały go smartfony serii Nexus. HTC w swoim najnowszym flagowcu HTC ONE A9 preinstaluje Marshmallow domyślnie, a inni producenci stopniowo wdrażają aktualizacje. Plotki mówiły, że Huawei P8 oraz P8 Lite dostanie najnowszą odsłonę platformy Google do końca 2015 roku. Niestety to jest mało prawdopodobne. Jednak trwają teraz zapisy na testy Androida 6.0. Jeśli jesteście w posiadaniu Huawei P8, to możecie wziąć w nich udział. Wystarczy wysłać numer IMEI oraz wersję systemu, z jakiej korzystacie na adres test@huawei.com. Zgłoszenia można wysyłać do 14.12.2015 do godziny 12:00. Niestety liczba miejsc jest ograniczona i tylko 100 osób będzie mogło załapać się do testów. Nie wiem, w jaki sposób będą wybierani ci szczęśliwcy spośród wszystkich zgłoszeń. Moje dane, już zostało wysłane, mam nadzieję, że dostaną się do programu.

Mam nadzieję, że system jest już gotowy dla P8 i te testy to tylko formalność. Zarazem jestem ciekaw nowej wersji nakładki producenta. EMUI 4.0 wnosi kilka poprawek oraz parę nowości. Nie mogę doczekać się już testów. Jeśli dostanę się do programu, to na pewno poinformuje Was o tym, jak sprawuje się Android 6.0 na Huawei P8.

 
źródło: funclub huaweipolska
 

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...