iBard24 – wersja 2.9.0 wprowadza sporo istotnych zmian

Oprogramowanie firmy Comarch jest stale udoskonalane, a uaktualnienia poszczególnych modułów wnoszą powiew świeżości, zwiększając funkcjonalność. Czy tak samo jest w przypadku iBard24, w wersji 2.9.0?

 

iBard24-Sync-www

Tym razem Comarch skupił się na wprowadzeniu dwustronnej synchronizacji danych, co pozwoli na wymianę plików pomiędzy wszystkimi urządzeniami podłączonymi do systemu. Tym samym użytkownik zyska niezwykle wygodny dostęp do swoich treści, niezależnie od tego w jakiej części globu aktualnie się znajduje.

Zdjęcia, dokumenty oraz inne treści będące zawartością folderu o nazwie iBard24 Sync, umiejscowionego na twoim komputerze, są automatycznie przysyłane na wirtualny dysk. Dostęp do niego będzie możliwy również poprzez urządzenia mobilne jak i panel znajdujący się na specjalnie przygotowanej stronie www.

iBard24-Sync-win small

Oczywiście dwustronna synchronizacja danych to nie jedyna nowość wprowadzona w aktualizacji iBard24 do wersji 2.9.0.  Zmian doczekała się aplikacja także mobilna dla systemu Android.

Klienci firmy Comarch korzystający z iBard24 chcąc zabezpieczyć się przed utratą danych znajdujących się na smartfonie lub tablecie nie są pozostawieni sami sobie. Dzięki kilku prostym krokom możliwe jest wykonanie kompleksowego backupu całej zawartości urządzenia.

phone-iBard24-Sync black

Wiadomości tekstowe, historia połączeń, lista kontaktów, kalendarze, zdjęcia a nawet filmy –  wszystkie wymienione dane mogą wejść w składową kopi zapasowej, dzięki której po zagubieniu, uszkodzeniu lub zmianie urządzenia możliwe będzie odzyskanie wszystkich plików oraz ustawień.

Dodatkowo aplikacja pozwala na dzielenie się danymi z innymi użytkownikami iBard24, bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego, generując odpowiedni link.

phone udostepnij v2

Od wersji 2.9.0 iBard został wyposażony w mechanizm automatycznych aktualizacji, lecz jeśli korzystasz z wcześniejszej wersji możesz uaktualnić aplikacje odwiedzając ten adres https://play.google.com/store/apps/details?id=com.comarch.ibard.

Dodaj komentarz

21 More posts in ERP/MSP category
Recommended for you
System ERP - korzyści z wdrożenia oprogramowania
System ERP – korzyści z wdrożenia oprogramowania.

Microsoft Dynamics Nav to jeden z najnowocześniejszych systemów ERP. Wykorzystywany jest w przedsiębiorstwach na całym...