AceriDF750x300

iF Design 2016 – Acer zdobywa nagrody

Acer, będący na rynku od prawie 40 lat ma za sobą wiele sukcesów, które poparte są wyróżnieniami w prestiżowych konkursach. Teraz do listy odznaczeń możemy doliczyć również nagrody iF Design…

AceriDF750x300

W tegorocznych Intenational Forum Design rywalizowało ze sobą aż 5300 produktów, wychodzących spod „dłuta” firm z 50 krajów. O przyznaniu nagród decydowało 58 osobowe jury składające się z wybitnych, międzynarodowych ekspertów. Jak nie trudno zgadnąć otrzymanie wyróżnienia nie należy do łatwych, ale jak udowadnia Acer nie jest to też nierealne.

Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że nasza nowa linia do gier Predator została doceniona przez jury iF Design mówi Maarten Schellekens, Wiceprezes Działu Marketingu Globalnego i Brandingu firmy Acer. Nowe produkty uzyskały pozytywne opinie mediów i użytkowników na całym świecie i nagrody te są kolejnym świadectwem naszej nieustannej pogoni za doskonałością projektu i technologii.

To nieprawdopodobne, tytułowemu producentowi udało się uzyskać aż pięć nagród przyznawanych za wzornictw. Sprawdźmy, jakie to urządzenia:

AceriDFKOMPY

Predator G6

Solidny komputer stacjonarny, dedykowany graczom. Na pokładzie znajdziemy procesory Intel Core i7-6700K szóstej generacji, do 64 GB pamięci DDR4 RAM oraz gniazda, pozwalające na zadokowanie aż 12 TB przestrzeni dyskowej.

Rveo Build

Jest to typowy mini-PC, przynajmniej teoretycznie, gdyż sam fakt zdobycia prestiżowej nagrody czyni sprzęt ciekawym. W urządzeniu umieszczono szereg modułów komunikacji, przenośny dysk twardy, moduł DAC (z głośnikami stereo), mikrofon oraz technologię ładowania indukcyjnego.

Predator Z35

Ten zakrzywiony monitor o przekątnej 35-cali robi wrżenie. UltraWide HD w 21:9 (2560 x 1080p) oraz odświeżanie na poziomie 200 Hz zapewnią ponadprzeciętne wrażenia z użytkowania.

AceriDFmonit

XR342CK

To kolejny po Predatorze zakrzywiony ekran, który może zainteresować szersze grono odbiorców. Mam tu na myśli szczególnie tych, którzy cenią sobie oryginalny design i dbałość o szczegóły wykonania konstrukcji.

H277HU

Ostatni z wyróżnionych produktów jest nieco mniejszy od poprzedników, ale wyróżnia go wejście USB-C oraz obudowa typu ZeroFrame. Mniejsze rozmiary (27-cali) w połączeniu z rozdzielczością na poziomie 2560 x 1440 – czegóż chcieć więcej.

Jak widać w tym roku Acer pokazał klasę, co oczywiście zostało docenione przez ekspertów zasiadających w jury Berlińskiego iF Design. Ciekawie, jak firma poradzi sobie w kolejnych latach.

Źródło: Informacja prasowa – Acer.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach, w tym również recenzowany właśnie model. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...