[IFA 2014] Acer prezentuje Liquid Z500

Międzynarodowe targi technologiczne IFA, odbywające się w Niemczech, przyniosły mnóstwo niespodzianek. Jedną spośród nich jest smartfon Acer Liquid Z500, z ekranem o pięciocalowej przekątnej. Producent nie zdecydował się jednak podać pełnej specyfikacji technicznej urządzenia, na które czekaliśmy.

acer liquid z500 multiple

Na obecną chwilę Wiadomo, iż smartfon jest wyposażony w wyświetlacz HD, wykonany w technologii IPS i kontrastem 900:1. Twórcy Acer Liquid Z500, zadbali także o wysoką jakość dźwięku, dzięki głośnikom umieszczonym na froncie smartfona, wykorzystującym DTS. Acer Liquid Z500 posiada także ośmiopikselowy aparat z autofokusem oraz doświetlającą diodą LED. Zdjęcia będą idealnie ostre, nawet w czasie niesprzyjających warunków atmosferycznych, dzięki Acer Bright Magic. Smartfon cechuje drobną budową (grubość zaledwie nieco ponad ośmiu milimetrów).

Smartfon Acer Liquid Z500 ukaże się 15 września bieżącego roku – cena będzie wynosiła około stu pięćdziesięciu euro. Czekamy z niecierpliwością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

558 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...