You are here
[IFA 2015] LG Watch Urbane ze złota – swag wśród smartwatchy Wydarzenia 

[IFA 2015] LG Watch Urbane ze złota – swag wśród smartwatchy

LG postanowiło stworzyć ekskluzywną wersję swojego najnowszego smartwatcha Watch Urbane – ze złotą oprawą. Do tej pory na rynku tego typu gadżetów jedyną ofertą w tym rodzaju była złota wersja Apple Watcha.


Choć nie powinienem nawiązywać w przypadku Watch Urbane do Apple, bo to zupełnie inna liga cenowa (Apple Watch kosztuje 24,000 dolarów, podczas, gdy LG wstępnie wycenia Watch Urbane na około 1,200 dolarów), to trzeba przyznać, że ubieranie smartwatcha w złoto to dość osobliwy pomysł. Nie do końca dziwny, dlatego, że często tylko najbardziej zamożni klienci mogą sobie pozwolić na nadążanie za wszystkimi nowinkami technicznymi, takich jak moda na inteligentne zegarki, a wśród nich na pewno znajdą się tacy, którzy będą chcieli posiadać model ekskluzywny – taki, który coś powie o ich statusie społecznym. Może to zabrzmieć co najmniej płytko, ale powiedzmy sobie – od razu widać kogo stać na złoty zegarek od Apple, a kogo na złoty zegarek od LG, prawda?
 
Nie chcę przez to mówić, oczywiście, że produkt LG jest w jakimś stopniu gorszy, dlatego, że firma dołożyła wszelkich starań, żeby błyszczał. Na początku przypomnijmy o możliwościach technicznych LG Watch Urbane: to sprzęt z rodziny Android Wear ze Snapdragonem 400 na pokładzie i baterią 410 mAh. Wersja Luxe, która powstała we współpracy z amerykańskimi firmami Reeds Jewellers oraz Cartier – będzie sprzedawana tylko na terenie Stanów Zjednoczonych. Pierwsza seria będzie ograniczona do 500 egzemplarzy, każdy z indywidualnym numerem. Złota oprawa zegarka będzie wykonana z 23 karatowego stopu złota, a opaskę będzie zdobił stylowy zatrzask przygotowany specjalnie przez firmę Cartier.
Można mieć zwykłego smartwatcha. Tylko po co, skoro można mieć złotego? (swag)

Źródło: gizmodo

 
 
 
 
 
 

_________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Related posts

Leave a Comment