moto360

[IFA 2015] Nowa Moto 360 aż w trzech wariantach!

Na tegorocznych targach IFA królują inteligentne zegarki. Dlatego też nie mogło zabraknąć nowego wcielenia pierwszego ładnego smartwatcha, czyli Moto 360. Motorola zdecydowała się wypuścić nową 360-tkę w trzech wersjach.

moto360

Moto 360 był przełomowym zegarkiem, a to głównie za sprawą stylistyki. Pierwszy, elegancki smartwach z okrągłą tarcza, no i co ważne, z wsparciem systemowym od Google. Motorola, idąc za ciosem, w ślad za konkurencją, właśnie pokazała nowe Moto 360 i to aż w trzech wydaniach.

Do wyboru są dwa ekrany, jeden o przekątnej 1,37 cala (wersja 42mm), a drugi z 1,56 cala (wersja 46mm). W obu przypadkach sercem urządzenia jest procesor Snapdragon 400 taktowany zegarem 1,2GHz, wspierany przez 512 MB RAMu. W urządzeniu wbudowany jest dysk o pojemności 4 GB. W zależności od wielkości wyświetlacza dostaniemy 300 mAh akumulator do koperty 42 mm i 400 mAh baterię do koperty 46 mm. Co ciekawe, większy smartwatch będzie dostępny tylko z paskiem dla płci pięknej, może w przyszłości się to zmieni. Mniejszy natomiast ma pasek 20 mm dla mężczyzn i 16 mm dla kobiet. Moto 360 obsługuje łącze WiFi, Bluetooth. Ma wbudowany pulsometr, żyroskop, akcelerometr oraz dwa mikrofony. Całość zamknięta jest w pięknej, wodoszczelnej obudowie. Na pokładzie znajdziemy oczywiście Android Wear.

http://www.youtube.com/watch?v=Q0prQniEZTA

Motoroli ciężko będzie utrzymać tron w smartwatchowym świecie. Konkurencja nie śpi. Większość nowych inteligentnych zegarków posiada okrągła tarczę, czyli to, czym wyróżniał się pierwszy Moto 360. Czy wprowadzone ulepszenie pomogą odeprzeć atak Samsunga i Gear 2 S? Zaskakujący też jest fakt, że zegarek Motoroli skierowany jest bardziej do kobiet, kiedy to zawsze mężczyźni byli bardziej zafascynowani gadżetami. Najważniejsze jednak jest to, że producent nie zawiódł i wciąż Motka prezentuje się pięknie. 

źródło: Motorola 

____________________ 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...