[IFA 2015] Targi otwarte dla zwiedzających

Od dziś bramki berlińskich targów zostały otwarte dla zwiedzających. Jeszcze wczoraj większość stanowisk producentów była dopiero ustawiana. Na szczęście zdążyli z przygotowaniami i dziś witają odwiedzających nie tylko uśmiecham, prezentami, ale i osobiście demonstrują najnowsze produkty ze swojej oferty.

Przedstawiciele targów, którzy na ceremonii otwarcia chwalili się statystykami, nie minęli się z prawdą… Mając w pamięci zeszłoroczną edycję, osobiście zauważyłem zwiększenie się listy wystawców, zwłaszcza z segmentu urządzeń ubieralnych oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Co prawda nie jestem pasjonatem sprzętu AGD, jednak niektóre urządzenia zrobiły i na mnie spore wrażenie. Dość ciekawie zaprezentował się przeszklony opiekacz, dzięki takiemu rozwiązaniu już nigdy nie przypalimy swojego tosta. Gadżet na rynku ma się pojawić jeszcze w tym roku.

Innymi urządzeniami, o których warto wspomnieć, są roboty myjące okna czy sprzątające powierzchnie płaskie. Jeśli na myśl o świątecznych porządkach robi nam się słabo, może warto trochę zainwestować i pozwolić, aby całą pracę wykonały za nas maszyny?

Oczywiści to nie jedyne atrakcje, które czekają dziś na uczestników targów. Imponującą ofertę zaprezentowały firmy specjalizujące się w tematyce gamingowej. Jeśli ktoś jest na miejscu, bez wahania powinien się udać na stanowiska „Acera”, „XMG” oraz „Razer”. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy sportu. Swoje propozycje opasek monitorujących ruch przedstawiło wielu gigantów z branży technologicznej, jak również przedsiębiorstw dopiero raczkujących w tym segmencie. Jednym słowem, sprzęt zakupią osoby o zasobniejszym portfelu oraz Ci dysponujący mniejszymi budżetami.

Sam nie mogę się doczekać, cóż imponującego przyjdzie mi podziwiać jutro. Oczywiście nie omieszkam się podzielić wrażeniami.

 

 

 

 

________________________________________________
 
Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...