You are here
[IFA 2019] Gamingowy Razer Blade Stealth 13 2019 zaprezentowany artykuły News 

[IFA 2019] Gamingowy Razer Blade Stealth 13 2019 zaprezentowany

Choć IFA 2019 rusza dopiero 6 września, część premier oraz zapowiedzi ma miejsce już dziś. Nie inaczej jest z Razer Blade Stealth 13, czyli gamingowym komputerem przenośnym o nietypowej dla sprzętu growego stylistyce. Sprawdźmy, co drzemie w środku.

Razer Blade Stealth 13
fot. Razer

Przywykliśmy już do „kosmicznego” wyglądu większości laptopów przeznaczonych dla graczy. Patrząc na nowego Razer Blade Stealth 13 śmiem twierdzić, że gamingowy charakter designu ustąpił miejsca elegancji. W tym konkretnym przypadku jest to oczywiście zjawisko pozytywne. Na klapie znajdziemy co prawda nadrukowane logo firmy, jednak to chyba największe szaleństwo stylistyczne. Elegancja, elegancją, ale jak nowy notebook Razera sprawdzi się w grach. Okazuje się, że świetnie, a przynajmniej na to wskazują dane.

Razer Blade Stealth 13 2019

Tytułowy sprzęt trafi na półki sklepowe pod koniec września, ale warto przyjrzeć się mu już dziś. Razer Blade Stealth 13 pojawi się w wielu wariantach, dlatego też każdy będzie mógł dostosować konfigurację pod swoje oczekiwania — zarówno wydajnościowe, jak i cenowe. W opcji maksymalnej możemy postawić na dotykowy ekran 4K, wydajny procesor Intel Core i7–1065G7 dziesiątej generacji oraz dysk SSD PCIe o pojemności 515 GB.

Razer Blade Stealth 13
fot. Razer

Nieźle, zwłaszcza że powyższą specyfikację dopełnia karta graficzne GeForce GTX 1650, zaś całość zamknięto w obudowie o grubości 15 mm i wadzę około 900 gramów. Cena startuje od 1499 dolarów, co w przeliczeniu na naszą walutę, daje nam około 5890 złotych.

Urządzenie wystąpi także w wersji Razer Blade Stealth 13 – Mercury White edition. W rzeczonej edycji zagoszczą układ Intel Core i7–1065G7, 256 GB SSD oraz matowy ekran o rozdzielczości Full HD. Nie muszę chyba wyjaśniać, że najciekawiej prezentuje się tutaj stylistyka? Jeśli miałbym wybierać urządzenie dla siebie, postawiłbym właśnie na rzeczoną wersję.

Nasze wpisy traktujące o targach IFA znajdziecie TUTAJ. Sprzęt, nie tylko ten komputerowy umieściliśmy na Vipelektrogadzet.

Źródło: Razer

Related posts

Leave a Comment