You are here
IMGN.PRO oraz Fool’s Theory ujawnia szczegóły na temat Seven News 

IMGN.PRO oraz Fool’s Theory ujawnia szczegóły na temat Seven

Wreszcie doczekaliśmy się sporej garści informacji na temat wspólnego projektu „IMGN.PRO” oraz niedawno założonego studia „Fool’s Theory”. „Seven” ma być izometrycznym RPG-iem, skupionym wokół złodziejskiego fachu.

Pod koniec lipca informowaliśmy o nawiązaniu współpracy między „IMGN.PRO” a nowopowstałym zespołem deweloperskim „Fool’s Theory”, której owocem miał być dość tajemniczy tytuł. Na oficjalnej stronie gry wystartowało odliczanie, którego koniec wyznaczono na dzisiaj. Co ukazało się naszym oczom, gdy zegar zakończył odmierzanie czasu?

„Seven” – nowa produkcja w portfolio obu firm okazała się klasyczną, izometryczna grą z gatunku RPG, w której będziemy mogli eksplorować sandboksowy i nieliniowy świat, zwany „Imperium Veterall”. W rozgrywkę zgrabnie wpleciono dość mocno eksploatowaną tematykę parkouru, gdyż w owe umiejętności zaopatrzono głównego bohatera, w którego przyjdzie nam się wcielić. Twórcy zapowiadają, że zdolności naszego protagonisty mają pozwalać na swobodne poruszanie się we wszystkich płaszczyznach.

Kilka słów od siebie na temat opublikowania nowych informacji o „Seven” powiedział Bartosz Moskała, współwłaściciel IMGN.PRO:

– W końcu możemy ujawnić nasz nowy projekt, nad którym prace trwają już od czerwca tego roku. Stawiamy sobie poprzeczkę bardzo wysoko, celując w produkcję na światowym poziomie. Zespół deweloperski „IMGN.PRO”, wzbogacony o byłych twórców gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, liczy teraz 16 osób, które pracują nad „Seven” w pełnym wymiarze czasu.

– Naszą ambicją jest wprowadzenie powiewu świeżości do klasycznych, izometrycznych gier RPG – gatunku, w którym gracz tradycyjnie był przykuty do ziemi, jeśli mówimy o możliwościach poruszania się […] „Seven” pozwoli na nowy rodzaj eksploracji, a także da możliwości taktycznego planowania i skradania się. Zdajemy sobie sprawę, jak wielkim wyzwaniem jest ten projekt i stanowi to dla nas dodatkową motywację – dodaje Jakub Rokosz, Szef Teamu Developerskiego „IMGN.PRO” i założyciel „Fool’s Theory”.

Wydarzenia w grze toczą się setki lat po apokalipsie. Ludzkość odbudowała się po tym incydencie, jednak niósł on z sobą nieprzyjemne następstwa – okrutny, pełen dualizmów świat, w którym realia średniowiecza krzyżują się ze starożytną technologią.

Wartym odnotowania faktem jest to, iż za stworzenie systemu zadań w grze odpowiedzialni są twórcy „Witcher 3: Wild Hunt”. Możemy się zatem spodziewać wielu trudnych z moralnego punktu widzenia wyborów. Gra powstaje na silniku „Unreal Engine 4”.

Na dalsze szczegóły oraz pierwszy teaser „Seven” musimy jeszcze trochę poczekać. Oby nie za długo, bo produkcja wzbudziła we mnie dużą ciekawość. Zapraszam do śledzenia informacji na oficjalnej stronie „Seven”.

Źródło: IMGN.PRO, Fool’s Theory

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór konsol i gier w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment