instagram750x300

Instagram na Windows Phone – w końcu!

Użytkownicy smartfonów pracujących pod kontrolą mobilnych okienek nie mają łatwego życia. Głównym powodem ich cierpienia są znaczące braki w portfolio dostępnych aplikacji. Z biegiem czasu sytuacja ulega poprawie, czego przykładem jest pojawienie się jednej z najbardziej pożądanych apek, czyli Instagram.

instagram750x300

Jak widać obietnice składane przez Microsoft na ostatniej konferencji nie były rzucane na wiatr. Co prawda jest to na razie wersja BETA, lecz chyba pamiętamy jak było w przypadku oficjalnego klienta FB? Przejście z BETY w stabilny build trwało dosłownie kilka tygodni.

Według użytkowników, aplikacja jak na wersje rozwojową pracuje naprawdę dobrze, a błędy zdarzają się sporadycznie bądź wcale. Co ciekawego znajdziemy w Instagramie na WP8?

– Filtry, które są chyba najistotniejszą funkcją opisywanego programu. Do dyspozycji dostajemy ich naprawdę wiele, wśród nich takie perełki jak: XPro-II, Hudson, Toaster oraz Hefe,

– Możliwość nagrywania filmów ze stabilizacją Video,

– Nielimitowany upload,

– Rozwinięte funkcje społecznościowe,

– Udostępnianie na serwisach społecznościowych takich jak: FB, Twitter, Tumblr, Foursquare.

Miejmy nadzieję, że gigant z Mountain View postara się o dostępność większej liczby aplikacji takich jak Instagram. Gorąco kibicujemy takim działaniom.

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...