Assassin’s Creed 4: Black Flag – dziś premiera wersji PC

Fani serii Assassin’s Creed na komputery osobiste dzisiaj mają prawo do świętowania. W Europie, w tym także i Polsce, debiutuje właśnie czwarta część przygód starożytnego zabójcy.

Od kilku tygodni w najnowszą odsłonę Assassin’s Creed mogą już grać użytkownicy konsol: PlayStation 3 oraz Xbox 360. Czy opóźniona wersja pecetowa zrekompensuje wydłużony czas oczekiwania na tytuł fanom „blaszaków”? Według twórców, to prawdopodobnie najładniejsza edycja tej produkcji. Oprócz podwyższonej rozdzielczości do 4K, czyli 4 tys. pikseli w pozycji horyzontalnej (PS4 wyświetli obraz w rozdzielczości 1080p), to dodatkowo gracze pecetowi w nadchodzącej łatce otrzymają nowe efekty fizyczne, oparte na silniku PhysX. Dla niewtajemniczonych, chodzi o technologię APEX Particles, czyli fizykę cząsteczek, na których ruch wpływać mają takie czynniki jak: grawitacja, wiatr, eksplozje czy nawet kolizje z postaciami. Z większą ilością informacji na temat polepszonej grafiki zaznajomicie się tutaj.

http://www.youtube.com/watch?v=BsDWBW-SQog

Gra, podobnie jak miało to miejsce w przypadku konsol Microsoftu i Sony, wydana została w polskiej wersji językowej (napisy). Warto nadmienić, że jutro z kolei premiery doczeka się odsłona na Wii U oraz Xbox One, wraz z debiutem tej konsoli w wybranych krajach świata. My na konsolę giganta z Redmond, jak i na gry dla niej dedykowane musimy poczekać do 2014 roku.

Najnowsza produkcja studia Ubisoft Montreal już dostępna w naszym sklepie. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...