You are here
Instagram wprowadza proste przełączanie pomiędzy kontami – do szczęścia brakuje mi już tylko jednej rzeczy News 

Instagram wprowadza proste przełączanie pomiędzy kontami – do szczęścia brakuje mi już tylko jednej rzeczy

Włodarze tytułowego serwisu zaimplementowali w nim funkcję szybkiego przełączania kont, co docenią szczególnie osoby pracujące na co dzień z mediami społecznościowymi. Czy to początek łatania braków aplikacji?

Instagram750x300

Dobrze, przyznam się – naprawdę lubię przeglądać „Insta” i właśnie do tego celu posiadam konto prywatne. Chcąc nie chcąc, kilka razy dziennie muszę się z niego wylogowywać tylko po to, aby wykonać pewne działania na profilu firmowym Vipmultimedia. Jest to część mojej pracy i nic w tym dziwnego, ale wielokrotne przełączenie pomiędzy kontami i ciągłe klepanie haseł potrafi być irytujące, a co gorsze – czasochłonne.

Wielokrotnie marzyłem o wprowadzaniu funkcji upraszczającej ten proces i teraz – kiedy zaczynałem tracić nadzieję – stało się. Instagram po ostatniej aktualizacji pozwala na proste i szybkie przełączenie pomiędzy profilami. Czy to znaczy, że aplikacja jest już pełnoprawnym narzędziem do promocji w Social Media? Chciałbym, aby odpowiedź brzmiała tak, niestety do pełni szczęścia brakuje jeszcze kilku elementów, z których najważniejszym wydaje się rozbudowany system analizy zachowań osób śledzących profile.

InstagramArt2

Popatrzmy na Facebooka. W przypadku prowadzenia fanpage’a otrzymujemy dostęp do specjalnego panelu administracyjnego, wyposażonego w niezwykle rozbudowane narzędzia analityczne. Dzięki nim planowanie kolejnych działań na naszym profilu jest zwyczajnie łatwiejsze. Czy naprawdę przygotowanie podobnego rozwiązania dedykowanego Instagramowi jest tak skomplikowane? Liczę na to, że pracownicy serwisu pomyślą o administratorach kont firmowych i udostępnią stosowne narzędzia.

Jako że update rozsyłany jest falowo, funkcja multikont może nie być jeszcze dostępna dla waszego urządzenia. Macie dwa wyjścia. Pierwsze – uzbroić się w cierpliwości i czekać, oraz drugie – pobrać plik instalacyjny w formacie .apk i dokonać samodzielnego procesu aktualizacji. Nie lubię czekać, więc zdecydowałem się na drugie rozwiązanie, ale wybór należy do was.

Źródło: Apkmirror, AndroidCentral.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment