20140924202148

Intel Extreme Masters Katowice 2015 – bilety i atrakcje

Przygotowania do Intel Extreme Masters, największej w Polsce e-sportowej imprezy roku, nabierają rozpędu. W międzyczasie organizatorzy eventu zachęcają do zakupu specjalnych Vipowskich biletów wstępu zapewniających nieopisane wrażenia w elitarnym gronie.

20140924202148

Jeżeli zamierzacie wybrać się na tegoroczne zmagania tytanów elektronicznej rozgrywki i macie w kieszeni wolne 450 zł to polecam Wam, abyście już dziś zakupili specjalną wejściówkę Premium. Wejściówka ta zapewnia poza oczywistym, czyli wcześniejszym wstępem na turniej w dniach 13-15 marca, możliwość uczestniczenia w dniu przeznaczonym dla partnerów biznesowych i mediów (12 marca), podczas którego między innymi odbędzie się turniej CS:GO oraz StarCraft 2, gwarantowane miejsce siedzące w strefie premium w czasie rozgrywek w League of Legends, Starcraft II lub Counter-Strike: Global Offensive. Kupując ten specjalny bilet otrzymacie również torbę pełną upominków, w której znajdziecie oficjalną koszulkę IEM, smycz, opaskę na nadgarstek oraz plakat wydarzenia.

iem-awesome-2015

Główną korzyścią płynąca z zakupu tego biletu jest możliwość zwiedzenia obszaru wydarzenia jako jeden z pierwszych odwiedzających oraz uzyskania sposobności do spotkania swoich ulubionych graczy i zdobycia ich autografów. Oczywiście, oprócz towarzystwa mistrzów, podczas dnia medialnego powinniście spodziewać się wielu konkursów z nagrodami, gadżetów reklamowych do zdobycia oraz przeróżnych atrakcji, włączając w to oczywiście skąpo ubrane hostessy oraz cosplayerki, do których kolejki na pewno będą mniejsze niż w kolejne dni.

Dla osób o mniej zasobnych portfelach przewidziana została opcja zakupu biletu na sam dzień prasowo-biznesowy w cenie 60 zł. Zaznaczę tu, iż wraz z tą wejściówką również otrzymamy ekskluzywną koszulkę IEM Awsome! Zakładając, że chcecie wziąć udział w całym evencie przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów, zakupując ten bilet możecie to osiągnąć – wstęp do Katowickiego Spodka na Intel Extreme Masters oraz IEM Expo w dniach 13-15 marca jest całkowicie darmowy!

Wszelkie wejściówki możecie zakupić na oficjalnej stronie IEM poprzez portal TicketPRO.

Źródło: intelextrememasters.com

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...