ps25 750x300

Kursy za darmo, czyli urodzinowy prezent od Adobe

Trudno w to uwierzyć, ale Adobe Photoshop ma już ćwierć wieku. Jeżeli macie ochotę podszkolić swoje umiejętności, teraz macie na to wyjątkową, darmową szansę.

ps25 750x300Program, który stał się niechlubnym synonimem leku dla cierpiących na kompleksy modelek, nie jest łatwy w użytkowaniu. Wprawdzie podstawowe funkcje można poznać i zrozumieć w kilka dni, ale sam Photoshop jest narzędziem gigantycznym, które z ręką na sercu można przyrównać do Excela. Ten sam ogrom możliwości, którego większość z użytkowników po prostu nie potrafi odkryć, albo nie czuje takiej potrzeby robiąc wszytko „na około”.
Teraz istnieje sposobność by to zmienić, a świętowanie tak okrągłej rocznicy, to odpowiednia chwila na połechtanie swoich klientów. Od dziś (23.02) do końca lutego dla zarejestrowanych na CreativeLive czeka nie lada gratka. Jedni z najlepszych ekspertów w dziedzinie grafiki oraz fotografii podzielą się swoją wiedzą ze wszystkimi chętnymi. I co najważniejsze, zrobią to zupełnie za darmo. Wśród nauczycieli pojawią się m.in. Dave Cross, Julieanne Kost czy Jared Platt. Każdy to specjalista z wieloletnim doświadczeniem, a kursy przez nich organizowane kosztują normalnie setki dolarów.
W ciągu tygodnia odbędzie się niemal pięćdziesiąt kursów, które będą prowadzone przez trzynastu uzdolnionych nauczycieli. Ze względu na przesunięcie czasowe, będziemy mogli oglądać je bez większych problemów wieczorami. Warto się na takie kursy zapisać nie tylko ze względu na oszczędność. Z kursów video nikt jeszcze nie stał się specem, ale tutoriale zapewniają naprawdę ogromną pomoc, szczególnie tym początkującym. Kursy nie ograniczą się tylko do Photoshopa, pojawi się również Lightroom, a także jego wersja mobilna. Filtry, ekspozycja czy nawet wprowadzenie do 3D. Przed kursantami więc intensywny tydzień.
http://www.youtube.com/watch?v=ka8GF1VkuE8
Jeżeli ktoś zechciałby zapisać sobie kursy do późniejszego obejrzenia w swojej bibliotece, niestety będzie musiał zapłacić. 19 dolarów to niezbyt wygórowana cena za półtoragodzinne nagranie. Za wszystkie przyjdzie nam zapłacić 299$, więc warto się zapisać i skorzystać z nich za darmo.
Szczegółowa rozpiska kursów dostępna jest tutaj.

Źródła: creativelive.com
Fot: jw, adobe.com

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...