iOS 10

IOS 10.2.1 gotowy do pobrania. Co znajdziemy w aktualizacji?

Apple wydał kolejny update mobilnego systemu – iOS 10.2.1. Choć aktualizacja zawiera głównie poprawki błędów i zabezpieczeń, wartą ją pobrać. Prawdziwe „boom” nadejdzie dopiero wraz z kolejnym buildem.

iOS

Wczorajszego wieczoru lub dzisiejszego poranka, jak kto woli, Apple „uwolniło” uaktualnienie mobilnego systemu iOS do wersji 10.2.1, której beta testy dobiegły końca. Niestety, update’u nie możemy nazwać przełomowym, co nie jest równoznaczne z możliwością nazwania go niepotrzebnym. Co to, to nie.

IOS 10.2.1 – drobne poprawki w oczekiwaniu na nowe funkcje

Każdy użytkownik iOS powinien otrzymać już możliwość pobrania stosunkowo niewielkiej paczki aktualizacyjnej. W moim przypadku jej zamknął się w 69 MB. Skromnie, ale skromne są także dodatki w nim zawarte. Właściwie możemy mówić jedynie o poprawkach błędów i zabezpieczeń iPhone’a i iPada.

„Nowe” przyjdzie dopiero wraz z iOS w wersji 10.3, które trafi do pierwszych beta testerów już w najbliższych dniach tudzież tygodniach. Jeśli wierzyć nieoficjalnym informacjom, możemy spodziewać się debiutu wtajemniczanej funkcji „Theater Mode”. Wiemy o niej tylko tyle, że otrzyma dedykowaną ikonkę w centrum sterowania (popcorn) i najprawdopodobniej uaktywni ciemny motyw, który jak nie trudno zgadnąć będzie można docenić w ciemnych pomieszczeniach.

Źródło: Twitter, własne

Dodaj komentarz

3833 More posts in artykuły category
Recommended for you
Vivo X30 Pro
Rynek smartfonów w 2023 roku

2023 rok będzie przełomowym momentem dla rynku smartfonów. W ciągu najbliższych kilku lat możemy spodziewać...