iOS 11.4

iOS 11.4 prawie gotowy. Przygotujcie się na długo wyczekiwane nowości

Najnowsze wersje rozwojowe systemów iOS, tvOS oraz macOS określane są jako Golden Master, czyli soft w teorii gotowy do wydania. Nowości zawarte w jednym z nich — OS 11.4, przypadną do gustu użytkownikom smartfonów z logo nadgryzionego jabłka na obudowie.

iOS 11.4

Jeszcze kilka lat wstecz uwielbiałem zabawy oprogramowaniem. Softami, również tymi testowymi żonglowałem na potęgę. Nawet po zmianie wykorzystywanej mobilnej platformy na iOS nie mogłem powstrzymać się przed odblokowaniem urządzenia i zainstalowaniem dodatków, o wersjach beta nie wspominając. Dziś cenię sobie spokój, stabilność oraz wydajność. Urządzenie jest moim narzędziem pracy, stąd wykluczam możliwość instalacji wszelkich wersji rozwojowych. Postawiłem na stabilność, czego nie żałuję. Niemniej, to właśnie dzięki “betom” mogę dowiedzieć się o nowościach. Te mające trafić do iOS 11.4 są przeze mnie niezwykle pożądane.

iOS 11.4 w wersji Golden Master — co nowego?

Build oznaczono jako 15F5077a. Jak łatwo zgadnąć skupiono się w nim głównie na poprawie bezpieczeństwa, stabilności oraz naprawie błędów systemowych. Warto mieć na uwadze to, że iOS 11.4 to także nowe funkcje. Jedną z najważniejszych w mojej ocenie jest przywrócenie synchronizacji wiadomości w iCloud. Działając w ekosystemie Apple, irytuję się, kiedy usuwając SMS-a z poziomu MacBooka, nie usuwam go automatycznie z iPhone’a. Niby drobnostka, choć uciążliwa.

Do powyższego dochodzi AirPlay 2 oraz większe możliwości głośnika HomePod, który będzie od iOS 11.4 lepiej współpracował z systemem mobilnym. Kluczowy może okazać się także ograniczony dostęp do portu Lightning. To ficzer, który znacząco wpłynie na bezpieczeństwo danych użytkowników iPhone’ów. Więcej o sprawie możecie przeczytać TUTAJ.

Źródło: Apple Twitter

One Comment

  • W czasie poszukiwania w sieci potrzebnych informacji znalazłam ten artykuł. Byłem bardzo zadowolony że trafiłem na to miejsce w sieci. Wielu pisarzom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje wielkie miłe zaskoczenie. Nie dość, że sposób wyrażania informacji jest efektywny, to do tego odnalazłam informację, których tak bardzo potrzebowałam. Muszę co najmniej podziękować za twój trud. Jestem pod wrażeniem. Ja koniecznie będę rekomendował to miejsce i regularnie odwiedzał aby poczytać nowe artykuły Forum Woda Mineralna

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...