iOS 13 to solidne zmiany w interfejsie systemu

Choć iOS 12 nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany ani zapowiedziany, wiemy, że będzie jedynie paczką zawierającą poprawki usprawnienia oraz dodatkowe funkcje. Zarówno interfejs, jak i sposób interakcji z urządzeniem nie ulegną znaczącym zmianom. Te zarezerwowano dla iOS 13.

Mark Gurman z Bloomberga opublikował tweet, w którym wspomina o nowościach, jakie mają trafić do użytkowników iOS w przyszłym roku. Choć nie poznaliśmy jeszcze szczegółów, zapowiedź prezentuje się naprawdę ciekawie.

Czym będzie iOS 13?

Trzynasta odsłona mobilnego systemu operacyjnego iOS wniesie na iPhone i iPady solidny powiew świeżości. Okazuje się, że twórcy przygotowali szereg usprawnień dedykowanych tabletom. Urządzenia te otrzymają między innymi try pracy na kartach wewnątrz aplikacji, odświeżoną aplikację Pliki oraz dodatki pozwalające na jeszcze większą integrację iOS 13 z rysikiem Apple Pencil. Tyle w kwestii tabletów. Na szczęście sadownicy nie zapomnieli o smartfonach.

Nowości, które mają trafić na iPhone’y, poza jednym wyjątkiem, nie są jeszcze znane. Wspomnianym odstępstwem jest informacja o zupełnie nowym ekranie początkowym, który nie uległ poważniejszej zmianie od premiery pierwszego smartfona Apple.

Źródło: Twitter (Mark Gurman)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...