iOS 7 skutecznie utrudnia ładowanie urządzenia nieoficjalnymi kablami

 

Dwa dni temu Apple udostępniło oficjalnie update iOS do wersji 7. Nowy design ma wielu przeciwników, jak i zwolenników – kwestia gustu oraz chęci zmiany przyzwyczajeń. Niestety, spora grupa osób zaczyna żałować, że zdecydowali się na instalację aktualizacji. Nowy system blokuje nieoficjalne kable, a ładowanie oraz łączenie z PC/Mac jest możliwe tylko poprzez podłączenie oryginalnego złącza lightning.

zakabelapple750x300

 Produkty Apple do tanich nie należą, ale czego spodziewać się po klasie Premium. Gigant z Cupertino stara się zarobić krocie nawet na prostych, niezbędnych akcesoriach. Z tego też powodu, nikogo nie powinno dziwić pojawienie się chińskich „podróbek”, równie użytecznych co oficjalne akcesoria. Użytecznych… do czasu.

Po zaktualizowaniu swojego iPhone lub iPad i próbie naładowania urządzenia nieoficjalnym kablem pojawia się problem. Niestety, ale nowy system pozwala jedynie na użycie certyfikowanej przez Apple ładowarki.

Właściciele sprzętu z logiem nadgryzionego jabłka z systemem iOS 7, używający nieoryginalnego kabla są zmuszeni do jego wymiany. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...