iOS 7 skutecznie utrudnia ładowanie urządzenia nieoficjalnymi kablami

 

Dwa dni temu Apple udostępniło oficjalnie update iOS do wersji 7. Nowy design ma wielu przeciwników, jak i zwolenników – kwestia gustu oraz chęci zmiany przyzwyczajeń. Niestety, spora grupa osób zaczyna żałować, że zdecydowali się na instalację aktualizacji. Nowy system blokuje nieoficjalne kable, a ładowanie oraz łączenie z PC/Mac jest możliwe tylko poprzez podłączenie oryginalnego złącza lightning.

zakabelapple750x300

 Produkty Apple do tanich nie należą, ale czego spodziewać się po klasie Premium. Gigant z Cupertino stara się zarobić krocie nawet na prostych, niezbędnych akcesoriach. Z tego też powodu, nikogo nie powinno dziwić pojawienie się chińskich „podróbek”, równie użytecznych co oficjalne akcesoria. Użytecznych… do czasu.

Po zaktualizowaniu swojego iPhone lub iPad i próbie naładowania urządzenia nieoficjalnym kablem pojawia się problem. Niestety, ale nowy system pozwala jedynie na użycie certyfikowanej przez Apple ładowarki.

Właściciele sprzętu z logiem nadgryzionego jabłka z systemem iOS 7, używający nieoryginalnego kabla są zmuszeni do jego wymiany. 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...