emoji

Do iOS 12.1 trafi 70 nowych emoji

Emoji, jak emoji, wydawać by się mogło, że są to jedynie miłe dodatki graficzne do systemu i nikt nie będzie robił wokół nich szumu. Nic bardziej mylnego. Nawet Apple przywiązuje wagę do emotek. Widać to po ogłoszeniu 70 nowych emocji, które mają trafić do systemu iOS 12.1.

emoji

System iOS przy okazji nadchodzącej aktualizacji wzbogaci się o 70 nowych emotek, za pomocą których użytkownicy mogą określać swoje uczucia, reakcje oraz zdanie na wybrany temat. Jakich dokładnie nowości możemy się spodziewać?

Ponad 70 nowych emoji

Nie do końca rozumiem fenomen emotek. Fakt, używam ich często. Przeważnie są to jednak wybrane grafiki, maksymalnie trzy lub cztery. Nie jestem zwolennikiem zastępowania większej ilości testu tego typu zamiennikami. Niemniej, użytkownicy niemal wszystkich systemów operacyjnych, szczególnie tych mobilnych, oszaleli na punkcie powrotu pisma obrazkowego. Apple potrafi wyczuć oczekiwania klientów, dlatego też stale wydaje usprawnienia w kwestii emoji.

Według sadowników nie możemy obejść się bez grafik w wariantach z różnymi twarzami. Mam tu na myśli kolor skóry, wąsy, włosy, a nawet ich brak. Solniczka, kangur komar czy deskorolka, podobnie jak łabędź, lama czy szop okazują się niezbędnymi dla użytkowników narzędziami. Tak przynajmniej wynika ze wprowadzenia obrazków do systemu.

https://www.apple.com/newsroom/2018/10/apple-brings-more-than–70-new-emoji-to-iphone-with-ios–12–1/?imgid=74bc99178186d393641521c11a72b350

Dajcie znać w komentarzach, z jakich emotek korzystacie najczęściej. System iOS 12.1 będzie kompatybilny z iPhone’ami i iPadami zakupionymi w naszym sklepie internetowym Vipelektrogadzet.

Źródło: Apple

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...