You are here
iPad Air (Plus) w przyszłym roku? – Więc to jednak nie koniec News 

iPad Air (Plus) w przyszłym roku? – Więc to jednak nie koniec

Jeszcze niedawno na różnych portalach można było wyczytać informację na temat iPada, mającego podzielać los iPoda. A wszystko to za sprawą nadchodzącej nowej wersji iPhone 6 Plus, który pokazuje bezużyteczność mniejszych produkcji tabletów Apple. Ale to jeszcze nie koniec…

g - -x- - - 59473x20141129163338 0

Z najnowszych wieści  japońskiego portalu użytkowników „Macotakara” wynika, że na przełomie kwietnia i czerwca nadchodzącego roku gigant z Cupentino  zaprezentuje  kolejny tablet, niejaki  iPad Air Plus. Tak więc los tabletów Apple wcale nie wydaje się ostatecznie przypieczętowany.

Źródło informacji wydaje się jak najbardziej wiarygodne. Udostępniona przez magazyn grafika przedstawia najnowsze urządzenie wraz ze szczegółowymi specyfikacjami. Głównie dotyczą one wymiarów  aluminiowego urządzenia, mających się następująco : 305,31 mm długości na 220,8 mm szerokości oraz 7mm  grubości. Dzięki czemu możemy szacować  przekątną ekranu na 12.2 cali.

przeciekapple

W środku będziemy mogli znaleźć czterordzeniowy układ taktowania w 64 bitach oraz GPU PowerVR siódmej generacji .  Właściciel firmy PowerVR  zapowiada wyświetlacz Retina 4k oraz efekty graficzne znane nam ze współczesnych konsol. A wszystko to pod solidna szklaną warstwą Gorilla Glass 4.

Dodatkowo u Japończyków znalazła się wzmianka o czwartej generacji iPada mini, o układzie AX8 aktualnie znajdującym się iPad Air 2. Oba urządzenia miałyby zostać zaprezentowane wiosną 2015 r. Czy tak będzie? Przekonamy się niebawem.

Źródło: Macotakara

 

Related posts

Leave a Comment