iPhone 5se i iPad Air 3 w połowie marca?

Czas biegnie znacznie wolniej, gdy oczekujemy na ważne wydarzenia. 21 lutego czeka nas Samsung „TheNextGalaxy”, a wiele wskazuje na to, że Apple pokaże swoje nowe urządzenia w połowie marca.

AppleKo 750x300 1

Wprawdzie oficjalnego potwierdzenia z Cupertino jeszcze nie ma, ale przecieki o tym, że konferencja odbędzie się w 15 marca, pochodzą z kilku niezależnych źródeł. A te konkretne (9to5mac oraz BuzzFeed) często miały rację. Jeżeli do wydarzenia dojdzie, zobaczymy na nim prawdopodobnie kilka ciekawych produktów.

Na iPhone’a 7 nie mamy wprawdzie co liczyć, ale nie oznacza to, że żaden ze smartfonów nie zostanie zaprezentowany. Powinniśmy zobaczyć iPhone’a 5se, czyli czterocalową wersję 5s. Nie liczymy na drastyczne zmiany w wyglądzie, a raczej lekką modyfikację, czyli mocniej zaokrąglone rogi. Procesorem zarządzającym zostanie szybszy A9, a ulepszeń doczekają się także kamery. Sam 5se będzie kosztował prawdopodobnie tyle samo co jego normalna wersja, czyli ceny zaczną się od 450 dolarów.

AppleKo 750x300 2

Liczymy na to, że na wydarzeniu pokazany zostanie iPad Air 3. Poprzednia generacja zaprezentowana została przecież w październiku 2014 roku i serii przydałby się solidny kop. A tym będzie system głośników, który ma zostać zaczerpnięty z iPad Pro, tak samo jak złącze Smart Connector. Ekran ma mieć przekątną 9,7 cala i póki co więcej nie wiadomo. Przed samym wydarzeniem z pewnością pojawią się jeszcze jakieś przecieki, ale zazwyczaj Apple potrafi i tak zaskoczyć podczas samej konferencji.

AppleWatch również ma się pojawić, choć tutaj nie spodziewalibyśmy się czegoś więcej niż informacji o aktualizacji oraz nowych paskach. Teraz tylko czekamy, czy Apple faktycznie zacznie rozsyłać zaproszenia na wydarzenie.

Źródło: 9to5mac
Fot: Apple

___________________
Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...