iPhone 6 – najbardziej nieprawdopodobne plotki i zdjęcia

Jeszcze nie było premiery iPhone’a 5S, a w internecie już huczy od plotek na temat jego następcy. Jego wygląd i specyfikacja jest tajemnicą i ta sytuacja jeszcze długo się nie zmieni.

Postanowiliśmy zestawić najciekawsze plotki na jego temat i grafiki przedstawiające ten smartfon przyszłości. Niektóre są naprawdę genialne…

concept-13-technically-4giphone-6-540x540

Podobno pojawi się już w czerwcu i będzie pracował na iOS7 – może i będzie pracować na iOS7, ale na pewno nie nastąpi to w czerwcu.

iphone-5-ciccaresedesign-01 W internecie pojawiła się także plotka, że najnowsza wersja iPhone’a nie będzie posiadać przycisku HOME – to przecież ich znak szczególny, który zapewne zastrzegli, tak samo jak: ugryzione jabłko, prostokąt z zaokrąglonymi rogami, nazwę iPhone i iPad i miliony innych.

 

 

 

iphone6-cornstarch

Następną ciekawą plotką jest to, że „szóstka” będzie posiadać lepszą baterię i będzie ją można wyjąć. – Większej bzdury chyba w życiu nie słyszeliśmy. iPhone z wymienną baterią? Dobre sobie.

 

 

images
Lubimy czytać różne plotki na temat nowych gadżetów, bo często mogą naprawdę poprawić humor.
Pamiętajmy jednak, że nie można ich nigdy brać na serio, bo prawda wychodzi na jaw dopiero wtedy, gdy producent pokaże swój produkt, a na premierę zawsze każe nam czekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...