iphone6s 1

iPhone 7 będzie miał funkcje, których nie potrzebujesz. Jeszcze

Premiera nowego dziecka Apple prawdopodobnie odbędzie się po wakacjach. Plotki już krążą po sieci. Co z nich wynika?

iphone6s 1

Oczywiście zanim Apple wypuści swoje kolejne flagowce, będziemy jeszcze wielokrotnie słyszeć o nowych funkcjach czy zmienionym wyglądzie smartfonów. Wszystkie informacje potwierdzą się w dniu premiery, ale wbrew pozorom, wiemy już całkiem dużo. I co ciekawe, wszystko wygląda na prawdziwe.

Ostatnio na jednym z chińskich portali pojawiła się ciekawa informacja. Według niej, najnowszy iPhone 7 będzie miał pojemniejszy akumulator niż poprzednia generacja. Nie ma w tym nic dziwnego. Smartfony cierpią na poważną chorobę, czyli niemożliwość wytrzymania nawet jednego pełnego dnia, bez konieczności ładowania. Większa bateria częściowo to rozwiązuje, ale patrząc na to jaka ma pojawić się w słuchawce, rewelacji nie będzie.

 

iphone6s

Według doniesień wersja iPhone 7 dostanie akumulator 1735 mAh, a wersja iPhone 7 Plus 2810 mAh. W porównaniu do modelu 6s oraz 6s Plus, zmiany są czysto kosmetyczne. Wiadomo, że większy akumulator oznacza grubszy telefon, ale czasem zastanawiamy się, czy nie byłoby to lepszym rozwiązaniem. Apple jednak na tyle usprawniło soft, że telefony potrafią przeżyć całkiem długo. Marzy nam się jednak słuchawka, która po całym dniu pracy, nie będzie lądowała podpięta do kabla.

Wprawdzie pojawiły się także plotki o tym, że iPhone 7 będzie wspierał technologie bezprzewodowego ładowania na odległość, ale jakość trudno nam w to uwierzyć. Za to wierzymy w słowa Tima Cooka, który podczas wywiadu dla CNBC powiedział kilka słów odnośnie kolejnej generacji iPhone’ów. „Damy wam rzeczy bez których nie potraficie żyć, a nawet takich o których nie wiecie, że ich dziś potrzebujecie… Spojrzycie wstecz i zadacie sobie pytanie – jak mogłem wcześniej bez tego żyć?”.

Cook nie ma w sobie tej samej siły i mocy, którą operował Steve Jobs, ale widać usilnie próbuje dorównać mistrzowi. Bo to właśnie dzięki Jobsowi wszyscy uwierzyli, że bez iPhone’a ich życie będzie uboższe. Cook widać spróbuje tego samego. I jeżeli nie ma asa w rękawie, powinien szybko go znaleźć.

Źródło: PhoneArena, 9to5mac
Fot: Apple

_________________________________________
Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...