iPhone 8 nadchodzi

Tak, dobrze przeczytaliście. iPhone 8 jest tak samo pewnym urządzeniem jak to, że w niedługim czasie, ktoś na świecie zgubi ich bezprzewodowe słuchawki. Czy o smartfonie już cokolwiek wiadomo? Okazuje się, że tak.

iphone 7 smartfon

Brzmi to strasznie dziwnie. Wszak premiera ostatniego modelu od Apple miała miejsce kilka tygodni temu. Owszem, wiadome jest to, że sprzęt przed premierą musi być długo w fazie testów, projektowania i ogólnego „dopieszczania”. Tak ogromna marka jak firma z Cupertino nie może sobie pozwolić na to, żeby jej fani zbyt długo czekali na nowe urządzenie. Nie dziwne więc, że prace nad nowym modelem już ruszyły.

Co więc wiadomo o iPhone 8? Do tej pory oczywiście niewiele, choć z pozornie błahych informacji można wyciągnąć kilka interesujących wniosków. Jak doniósł ostatnio Bussines Insider, jeden z pracowników Apple powiedział, że podzespoły smartfona będą produkowane w Izraelu. Według Tima Cooka jest to drugi co do wielkości obszar badawczo-rozwojowy z którego korzysta firma. Co więcej przekazał „tajemniczy pracownik”?

Otóż iPhone 8 ma mieć znacząco poprawiony aparat. W każdym kolejnym modelu smartfona, klienci dostawiali lepsze podzespoły więc nie mamy tutaj zbytnich ulepszeń. Za to być może sam design ulegnie sporej zmianie. Wprawdzie słyszymy takie zapewnienia praktycznie za każdym razem, to tym razem w tych „rewelacjach” może być ziarno prawdy. Otóż wyświetlacz nowego iPhone’a 8 może posiadać wygląd zbliżony do tego co wprowadził jakiś czas temu… Samsung. Chodzi oczywiście o zakrzywiony ekran.

Jeżeli tak w rzeczywistości będzie, to faktycznie doczekamy się niemałej rewolucji w wyglądzie urządzeń Apple. Czy jest ona faktycznie potrzebna to już kwestia gustu. Klienci przyzwyczaili się do tego, że o klasie sprzętu świadczy coś innego niż design. A co z nazwą? Zanim dostaniemy jakiekolwiek potwierdzenie poczekamy jeszcze prawie rok. Premiera nowe iPhone’a, jeżeli do niej dojdzie, odbędzie się raczej na jesieni 2017 roku. Czas pokaże co nowego pokaże nam Apple, ale z pewnością będzie to coś „amazing”.

Źródło: PhoneArena
Fot: jw.

 

_____________________________________

 

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...