You are here
Aver3D CaptureHD H727 3D – projekcja 3D w twoim domu Sprzęt 

Aver3D CaptureHD H727 3D – projekcja 3D w twoim domu

Kiedyś filmy 3D mogliśmy obejrzeć wyłącznie w kinach. Wraz z upływem czasu technologię 3D na tyle się upowszechniła, iż nie ruszając się sprzed ekranu telewizora, sami możemy oglądać i tworzyć takie produkcje. Jednym z urządzeń, które nam w tym pomogą, jest najnowszy produkt firmy „AverMedia” – tuner Aver3D CaptureHD H727 3D”.

Aver3D CaptureHD H727 3D  Slide

Każdy z nas jest w posiadaniu wideoteki ulubionych tytułów, jednak w obecnych czasach nie jesteśmy już skazani na oglądanie ich w pierwotnym formacie. Firma „AverMedia” wprowadziła na rynek urządzenie, które umożliwi dostosowanie przestarzałych nagrań do współczesnych standardów. Dzięki temu jesteśmy w stanie tchnąć drugie życie w naszą filmową kolekcję, a zarazem odkryć ją na nowo w odświeżonej formie.

Czas to pieniądz

Każdy, kto miał, choć w minimalnym stopniu styczność z obróbką wideo zdaje sobie sprawę, jak czasochłonne może być przenoszenie czy renderowanie plików. W tym przypadku wystarczy jednak zwykły kabel HDMI, aby nagranie z telewizora automatycznie zapisywać w pamięci komputera. Wówczas bez problemu można przystąpić do nadawania filmowi pożądanego kształtu. Dodatkowo producent zastosował tutaj specjalny system kompresji (H.264), dzięki czemu producentowi udało się osiągnąć wysoką jakość wideo przy trzykrotnej oszczędności miejsca.

Prostota obsługi

Samodzielne nagrywanie w 3D może jawić się nam jako robota dla specjalisty. Jednym z podstawowych założeń firmy była łatwa obsługa, co udało się osiągnąć za sprawą umieszczenia najważniejszych funkcji „na wierzchu”. Dzięki temu opanowanie interfejsu nie powinno stanowić problemu nawet dla osób mało obeznanych z tematem.

Aver3D CaptureHD H727 3D Screen

Sugerowana cena detaliczna tunera Aver3D CaptureHD H727 3D” ustalona została na kwotę około 390 zł. Więcej szczegółów na temat produktu uzyskacie, odwiedzając oficjalną internetową stronę firmy „AverMedia”.

Dane techniczne:

  • Antena telewizyjna 75Ω;

  • Sygnał wizyjny S-Video;

  • Złącze RCA;

  • Komponenty (YPbPr, 720p/1080i);

  • HDMI (720p/1080i);

  • Dźwięk analogowy L/R X 2;

  • Zdalny czujnik;

  • Wspierane rozdzielczości: 480i / 480p / 576i/ 576p/ 720p / 1080i (50/60 Hz).

Źródło: Avermedia.eu

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment