iPhone XR najlepiej sprzedającym się smartfonem Apple

Kiedy internet trzęsie się od plotek dotyczących spadków sprzedaży iPhone’ów, Apple zamyka usta sceptykom jednym prostym zdaniem. Według firmy iPhone XR jest najlepiej sprzedającym się aktualnie iPhonem.

iPhone Xr

Apple przestało udostępniać dane na temat listy sprzedanych smartfonów, co w połączeniu z niepokojącymi informacjami (nieoficjalnymi) związanymi z ograniczeniami w produkcji, dało pole do insynuacji na temat kondycji firmy. Wiele osób twierdzi, że zainteresowanie iPhone’ami słabnie, czego efektem jest skurczenie się produkcji tychże urządzeń. Wiceprezes Apple ds. Marketingu, Greg Joswiak postanowił raz, a dobrze rozprawić się z tą plotką.

iPhone XR to hit, serio

W rozmowie z serwisem CNET Joswiak nie skomentował co prawda przecieków związanych z cięciami produkcji, powiedział za to jedną istotną rzecz. Otóż według jegomościa iPhone XR jest w tym momencie najlepiej sprzedającym się smartfonem Apple.

Ciężko dokładnie określić, co miał na myśli wysoko postawiony pracownik firmy. Wszystko zależy od interpretacji jego wypowiedzi. XR faktycznie może być hitem, ale sukces sprzedażowy może dotyczyć tylko bezpośredniego zestawienia z konkretnymi modelami iPhone’ów… licząc od października. Taki scenariusz jest w mojej ocenie całkiem prawdopodobny. Jak myślicie?

Źródło: Macrumors

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...