PlayStation Plus na grudzień

PlayStation Plus na grudzień – co czeka na graczy?

Zapowiada się kolejny ciekawy miesiąc od Sony. PlayStation Plus na grudzień przynosi kilka ciekawych propozycji, choć te nie wszystkim mogą przypaść do gustu. W końcu jedna z nich jest mocno kontrowersyjnym tytułem, który dla pewnego studia skończył się poważnymi problemami. Gracze powinni być jednak zadowoleni.

PlayStation Plus na grudzień

Zazwyczaj oferty grudniowe w abonamentach nie należą do najciekawszych. W końcu gracze mają wtedy znacznie ciekawsze rzeczy na głowie, niż tylko siedzenie przed konsolą. Tym razem jest podobnie, bo choć każdą z produkcji warto ograć osobiście, to mówiąc kolokwialnie „szału nie ma”. Co takiego więc przygotowało Sony?

PlayStation Plus na grudzień

PlayStation Plus na grudzień zaczniemy od prezentacji tytułów na PlayStation 4. Pierwszym z nich jest gra wyścigowa Onrush. To dość specyficzny tytuł, który miał ogromne szanse na to, żeby stać się hitem. W końcu jego twórcami byli ludzie odpowiedzialni za MotorStrom czy DriveClub. Tymczasem OnRush spotkał się z bardzo mieszanymi recenzjami. Zarówno od recenzentów, jak i od samych graczy, którzy nie do końca pokochali rozgrywkę. OnRush wprawdzie okazało się wtopą finansową, a część z osób pracujących nad grą w studio Codemasters straciło przez to pracę, to i tak warto dać produkcji szansę. Szczególnie teraz i w sytuacji, kiedy opłacamy już abonament PlayStation Plus.

Kolejnym z dużych tytułów, który zostanie dodany do oferty PlayStation Plus na grudzień, będzie SOMA. To produkcja przenosząca graczy do ośrodka badawczego znajdującego się na dnie Oceanu Atlantyckiego. I nie byłoby w tym nic przerażającego, gdyby nie to, że został on opanowany przez Sztuczną Inteligencję. Nie musimy chyba dodawać, że nie jest ona zbyt przyjemna. SOMA to survival horror, który miejscami może faktycznie przestraszyć. Dodatkowo został świetnie zaprojektowany i czasem warto zboczyć z obranej ścieżki, żeby zobaczyć, co takiego przygotował dla nas developer.

Co na inne konsole?

Oferta PlayStation Plus obejmuje także starsze sprzęty od Sony, więc wśród tytułów nie mogło zabraknąć tych na poprzednią generację. Dla PlayStation 3 przygotowano Steredenn oraz Steins;Gate. Jeżeli chodzi natomiast o PS Vita, to na graczy będą czekały Iconoclasts oraz Papers, Please. Jak więc widać mamy tutaj spory rozstrzał, jeżeli chodzi o gatunki. To dobrze, bo pozwala się graczom na sprawdzenie czegoś, czego do tej pory mogli nie mieć okazji ograć.

Czy PlayStation Plus na grudzień jest wartościową ofertą? Oczywiście, że tak. Szczególnie, jeżeli zainteresujemy się SOMA. Wprawdzie OnRush także może nam zapewnić trochę przyjemnej rozrywki, ale nie oczekujmy po tytule zbyt wiele. Produkcje będzie można pobierać na swoje konsole od przyszłego tygodnia.

Nowe konsole oraz gry znajdziecie w naszym sklepie internetowym wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation / Informacja prasowa

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...