iPhone XS

iPhone XS — mamy grafiki oraz oficjalną datę premiery

Wygląda na to, że następny po dziesiątce smartfon firmy Apple przyjmie nazwę iPhone XS. Co ważne, już dziś znamy wygląd, co prawda szczątkowy, ale zawsze wygląd wspomnianego modelu. Ten zostanie zaprezentowany podczas oficjalnej konferencji zaplanowanej na 12 września.

iPhone XS

Na stronie Apple pojawiła się informacja o dacie premiery najnowszych smartfonów giganta z Cupertino. Dokładnie 12 września o godzinie 19 czasu polskiego sadownicy rozpoczną event. Choć wydarzenie będzie miało miejsce w Steve Jobs Theater, każdy chętny będzie mógł je śledzić za pośrednictwem transmisji na żywo. W zasadzie na taką będą musieli przystać prawie wszyscy, gdyż możliwość uczestnictwa w wydarzeniu jest niezwykle kosztowna. Data premiery iPhone XS to nie jedyna niespodzianka.

iPhone XS

iPhone XS na renderze

Zdjęcie, które widzicie we wpisie, nie jest wymysłem domorosłego grafika. To oficjalny render, który wyciekł od samego producenta. Na grafice widać nie tylko iPhone’a, ale również nadchodzący Apple Watch Series 4. Same grafiki sugerują, że smartfony będą dostępne także w kolorze złotym. Nie znajdziemy w nich niestety przycisku Home ani Touch ID. Jaki finalnie będzie smartfon, przekonamy się już za niecałe dwa tygodnie. Dziś możemy przyjrzeć się jeszcze zegarkowi…

Nowy Apple Watch wygląda ciekawej od poprzednika, ale jednym, co zwraca uwagę w pierwszej chwili, jest liczba informacji prezentowanych na ekranie. Jest ona o wiele wyższa, niż miało to miejsce we wcześniejszych wersjach smart zegarka od Apple. O ile o samym zegarku wiadomo niewiele, o tyle zapraszam was do zapoznania się z naszym wcześniejszym wpisem, w którym znajdziecie garść niepotwierdzonych informacji o iPhone XS.

Źródło: 9to5Mac, Apple

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...