iPhone Xs

iPhone Xs i Xs Max od dziś w polskich sklepach

Oficjalna sprzedaż iPhone Xs oraz Xs Max w polskiej dystrybucji rusza już dziś. Oznacza to, że sprzęt będzie można kupić praktycznie od ręki. W wielu sklepach pojawiły się nawet nocne premiery, choć przeważnie dotyczyły centrów handlowych.

iPhone Xs

Jeśli planowaliście kupno tytułowych modeli smartfonów Apple, ale woleliście czekać na ich dostępność w polskich sklepach, mamy dobrą wiadomość. Urządzenia trafią na półki wystaw już dzisiaj.

iPhone Xs i Xs Max oficjalnie w Polsce

Polska przedsprzedaż wspomnianych urządzeń wystartowała już tydzień temu, ale fizyczna dostępność tegorocznych nowości Apple rozpocznie się dopiero dzisiaj. Czy oznacza to, że bez większych problemów zakupimy już “u nas” nowe iPhone’y? Chciałbym odpowiedzieć twierdząco, lecz nie mogę.

Sprawa nie jest taka prosta, jak mogłoby się wydawać. Mimo że Apple sprzedaje nieprzyzwoitą liczbę sztuk iPhone’ów, często pojawiają się problemy z ich dostępnością w konkretnych fizycznych sklepach. Tym razem może być podobnie. Pierwsze sztuki znikną z półek bardzo szybko, zaś czas oczekiwania na realizację kolejnych zamówień może wynieść kilka, a nawet kilkanaście dni. Jeśli was to nie zraża, dla przypomnienia poniżej umieszczam listę oficjalnych cen nowych iPhone’ów.

iPhone Xs

  • 64 GB — 4979 złotych
  • 256 GB — 5729 złotych
  • 512 GB — 6719 złotych

iPhone Xs Max

  • 64 GB — 5479 złotych
  • 256 GB — 5729 złotych
  • 512 GB — 6719 złotych

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...