iPhone Xs

iPhone Xs z dual SIM tylko w Chinach?

Raptem za kilka godzin rozpocznie się konferencja Apple, na której firma zaprezentuje swoje nowości sprzętowe. Dodatkowo zostaną “potwierdzone” systemy iOS 12 oraz macOS Mojave. Konferencja może okazać się ciekawsza, niż się spodziewaliśmy. Wszystko za sprawą smartfona iPhone Xs z opcją dual SIM.

iPhone Xs

Przecieki, przecieki i jeszcze raz przecieki. Tak można podsumować atmosferę ostatnich dni w świecie nowinek technicznych. O nowych iPhone’ach i ich różnych wariantach mówi się w zasadzie bez przerwy, ale niektóre informacje bywają naprawdę zaskakujące. Wśród wycieków pojawiła się grafika z China Mobile, największego operatora sieci komórkowych na świecie, w którym ten chwali się przyszłą dostępnością iPhone’a Xs z dual SIM.

iPhone Xs z dual SIM

Nieoficjalne informacje związane z pojawieniem się iPhone’a z obsługą dwóch kart SIM pojawiały się w sieci już dawno. Mało tego, w becie iOS 12 znalazł się zapis sugerujący, że Apple faktycznie przygotowuje się do wspomnianego wdrożenia nowości.

Jeśli najnowsze doniesienia potwierdzą się, może okazać się, że smartfon z dual SIM zagości jedynie na rynku Chińskim, co nieco mnie zasmuciło. W iPhone’ach mocno brakuje mi wspomnianej funkcji. Konieczność korzystania z dwóch smartfonów jest nieco upierdliwa, ale jeszcze bardziej upierdliwe byłoby dla mnie przesiadanie się permanentnie na urządzenie z Androidem. Nie zrozumcie mnie źle, Android jest świetnym i funkcjonalnym systemem, ale nijak nie wpisuje się w mój aktualny sposób korzystania z urządzenia. Nie wspomnę już o symbiozie z macOS, która zapewnia mi stabilny workflow.

Mam nadzieję, że sprzęt będzie można, choć pewnie nie do końca oficjalnie, kupić na terenie naszego kraju. Jeśli tak się stanie, z pewnością moim kolejnym smartfonem z logo nadgryzionego jabłka będzie właśnie rzeczony iPhone Xs z dual SIM.

Źródło: PhoneRadar

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...