event Apple

Dowiedz się, gdzie zobaczysz dzisiejszy event Apple

Nie byłbym sobą, nie podgrzewając atmosfery przed wieczorną konferencją sadowników. Jeśli podobnie jak ja należycie do grona fanów marki, śledźcie event Apple razem z nami za pośrednictwem dedykowanej witryny. Musicie jednak wiedzieć, że dostęp nie jest możliwy z dowolnego urządzenia.

event Apple

Na dzisiejszej konferencji Apple zaprezentuje nam szereg urządzeń oraz akcesoriów, o których szerzej pisałem TUTAJ. Trzy nowe iPhone’y, iPad Pro z USB-C, tani MacBook, Apple Watch z możliwością wykonania EKG oraz dodatki takie jak słuchawki AirPods, oraz ładowarka indukcyjna. Zapowiada się naprawdę emocjonujący wieczór.

Jak oglądać event Apple?

Kiedyś sprawa była jasna. Chcąc oglądać konferencję giganta z Cupertino, trzeba było wykorzystać do tego celu sprzęt sygnowany charakterystycznym logo. Jak łatwo zgadnąć, chodzi o iPhone’y, iPady, komputery z macOS oraz Apple TV. Od kilku lat sprawa wygląda już nieco lepiej…

Do sprzętu Apple dołączyły bowiem komputery i tablety pracujące pod kontrolą systemu Windows 10. Jednym warunkiem jest tutaj typ przeglądarki, na której będzie odbywać się projekcja. Tak, jesteśmy zdani na nie do końca wygodnego Edge’a.

Stream będzie dostępny pod TYM adresem oraz na Twitterze.

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....