Appledd750x300

iPhone5C 8GB – najtańsza wersja smartfonu od Apple już w Polsce

iPhone5C miał być tani – takie było założenie giganta z Cupertino. Niestety, na założeniach się skończyło, a model pojawił się na półkach sklepowych w cenie zbliżonej do ceny iPhone5. Na szczęście producent mając na uwadze oczekiwania konsumentów postanowił wydać wersję z 8GB pamięci, redukując tym samym koszt. Od teraz wspomniana słuchawka jest dostępna również na polskim rynku.

Appledd750x300

iPhone5C występuje w wersjach z 8,16 oraz 32 GB pamięci wbudowanej. Najbogatszy wariant to koszt 2999zł, zaś opcję z 8GB kupimy za „jedyne” 2279 zł. Zatem różnica w cenie jest znacząca, co może skłonić wiele osób do nabycia produktu z logiem nadgryzionego jabłka. Jest tylko jeden haczyk, a konkretnie ilość dostępnej dla użytkownika pamięci.

Pamiętajmy o tym, że system iOS w odróżnieniu od konkurencyjnego Androida nie daje nam zbyt dużych możliwości zapanowania nad plikami. Każda aplikacja sama oceni ile potrzebuje miejsca, nie pozwalając nam nawet na usunięcie cache. Dużo aplikacji = mało pamięci. Sprawa jest prosta, choć z drugiej strony nie każdy potrzebuje „zapełnić” iPhone programami. Właśnie do takich osób Apple kieruje tańszą wersję swojego produktu.

iPhone5c 8GB możemy nabyć w sklepie internetowym Apple za cenę 2279zł.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...