Vertis Mile – phablet od Overmax z bogatym zestawem akcesoriów

Tytułowy producent swoimi urządzeniami zaskakuje mnie coraz bardziej. Naturalnie są to jak najbardziej pozytywne wrażenia. Wczoraj otrzymałem informację o nowym produkcie Overmaxa, którego specyfikacja techniczna jest więcej niż zadowalająca.

VertisMile750x300

 Vertis Mile to doskonała propozycja skierowana co prawda dla klienta biznesowego, co nie znaczy, że indywidualny klient nie będzie mógł nabyć swojego egzemplarza. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co oferuje nowa słuchawka Overmaxa.

 Wspomniany model posiada duży 6-calowy ekran wykonany w technologii IPS2, co zagwarantuje szerokie kąty widzenia oraz doskonałą czytelność w słońcu. Niestety, producent zdecydował się zaoszczędzić na wyświetlaczu, choć w minimalnym stopniu, czego efektem jest stosunkowo niska rozdzielczość qHD (960×540). W przypadku tak dużego ekranu będzie to zauważalne.

 Vertis Mile należy do najcieńszych (8mm) i najlżejszych (218g) urządzeń na smartfonowym rynku, co czyni model jeszcze ciekawszym. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę dodatków, które znajdziemy w zestawie z phabletem. Mam tutaj na myśli: słuchawkę Bluetooth, ładowarkę samochodową, etui, słuchawki, folię na ekran, kabel USB oraz tradycyjną ładowarkę.

 Za wydajność urządzenia odpowiada czterordzeniowa jednostka MediaTek z CortexA7, taktowana zegarem 1.2 GHz, układ graficzny Mali400 oraz 1GB pamięci operacyjnej RAM. Oczywiście, wspomniana konfiguracja może okazać się prądożerna, lecz dla Vertis Mile nie powinno to stanowić problemu, gdyż znajdziemy w nim baterię o pojemności 3000 mAh.

Smartfon będzie dostępny w sprzedaży na początku maja 2014, cena nie jest jeszcze znana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...