You are here
iPhone 7 za 15 groszy? Wystarczy, że zmienisz nazwisko News 

iPhone 7 za 15 groszy? Wystarczy, że zmienisz nazwisko

IPhone 7 to urządzenie drogie i nie sposób z tym dyskutować. Nie mniej jednak staje się on obiektem westchnień wielu fanów elektroniki użytkowej, którzy zrobią „wszystko”, aby go zdobyć. Nie wierzycie?
iPhone7Nazwisko

Ukraiński sklep Allo wystartował z niezwykle ciekawą, a zarazem kontrowersyjną akcją, w której do zgarnięcia są najnowsze iPhone’y. Naturalnie nikt nie otrzyma ich za darmo. Kosztują jedną hrywnę za sztukę. Tak – daje nam to około 15 groszy. Nie myślcie jednak, że to wystarczy. Do zdobycia uradzenia w atrakcyjnej cenie potrzebne jest coś jeszcze…

Dzień dobry, nazywam się siedem, iPhone siedem

Z promocji skorzystają osoby, które zdecydują się na zmianę nazwiska i jako nowy „przydomek” wybiorą nazwę iPhone siódmy (po ukraińsku). Fakt ten należy udowodnić za pomocą skanu paszportu, który zostanie w późniejszym etapie zweryfikowany.

Istne szaleństwo czy niezwykle oryginalne działania reklamowe? Granica jest bardzo cienka i w mojej ocenie została przekroczona. Z drugiej jednak strony, pamiętam licytacje dotyczące miejsca reklamowego na ludzkim czole. Jak widać – nic nie jest w dzisiejszym świecie wystarczająco kontrowersyjne.

Znudziło ci się nazwisko?

Brzmi to niedorzecznie, ale na całej akcji mogą skorzystać osoby, które i tak nosiły się z zamiarem zmiany nazwiska, będąc przy tym zagorzałymi fanami marki z logiem nadgryzionego jabłka. Zastanawiającym jest jednak, na ile kosztowny jest cały proces, który dotyczy mieszkańców Ukrainy. To równie może wpłynąć na „atrakcyjność” oferty.

Czy skorzystalibyście z takowego rozwiązania? Ja nie, choć gdyby podobna akcja dotyczyła smartfonów Google Pixel i Polski… kto wie. Odstawmy żarty na bok – sam fakt istnienia rzeczonej promocji jest zastanawiający i w moim mniemaniu powinny zając się tym odpowiednie organy regulujące takowe działania.

Źródło: Phone Arena

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment