Outlook Premium 750x300

Outlook Premium – usługa ruszyła

Czy naprawdę potrzebujesz Outlooka w wersji Premium? Microsoft twierdzi, że tak, zwłaszcza jeśli zależy ci na rzetelnym filtrowaniu poczty, rozbudowanym udostępnianiu rekordów oraz wielu nazwach użytkownika.

Outlook Premium 750x300

Outlook to druga po Gmailu najpopularniejsza usługa pocztowa. Jej możliwości są ogromne, zaś użytkowanie wygodne. Nic dziwnego, że korzystają z niej miliony. Co, jeśli okaże się, że za stosunkowo niewielką opłatą oprogramowanie może być jeszcze lepsze? Wielu zapłaci, a ty?

Outlook Premium – jakie benefity?

Pierwszą i chyba najistotniejszą rzeczą jest fakt, iż usługa została pozbawiona jakichkolwiek reklam. To znacząco podnosi komfort użytkowania. Chyba każdy z nas ma dość irytujących banerów, które nazwijmy rzeczy po imieniu – tylko rozpraszają, nie wnoszą przy tym żadnych korzyści.

Kolejnymi bonusami są możliwość podpięcia własnej domeny oraz aż do pięciu spersonalizowanych kont pocztowych. Wisienką na torcie jest rozbudowana metoda udostępniania kalendarz, wydarzeń, maili oraz innych dokumentów.

Czy warto?

Za obcowanie z rozwiązaniem przyjdzie nam zapłacić 49.99 dolarów rocznie, z zastrzeżeniem, iż pierwsze 12 miesięcy to wydatek równy 20 dolarom. W przeliczeniu na złotówki daje nam to ok. 16 zł miesięcznie. Przyznajcie sami – to naprawdę niewiele.

Patrząc przez pryzmat wygody i ceny, śmiem twierdzić, iż oferta jest więcej niż atrakcyjna i zdecydowanie warto się nią zainteresować. Problem w tym, że na chwilę obecną jest ona dostępna jedynie na terenie USA. Kiedy trafi na stary kontynent? Odpowiedź na to pytanie przyjdzie z czasem.

Źródło: Microsoft

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...