Jabra

Jabra na IFA 2018

Żałuję, szczerze żałuję, że nie zobaczyłem stoiska firmy Jabra na tegorocznych targach IFA w Berlinie. Niemniej, muszę, po prostu muszę opisać wam nowości, jakie producent wprowadził do swojego portfolio. Są to co prawda odświeżone warianty obecnych na rynku modeli, jednak ich atrakcyjność jest kwestią bezsporną.

Jabra

Testując urządzenia marki Jabra, zawsze wiem, czego mogę się spodziewać. Z ostatnimi słuchawkami rozstać było mi się naprawdę ciężko. Kapitalna budowa idealnie pasująca do mojej budowy oraz wpisujący się w moje oczekiwania dźwięk to coś, za co warto zapłacić więcej, niż przeciętnie wydajemy na słuchawki. Mam nadzieję, że kolejne produkty firmy wywrą na mnie równie pozytywne wrażenie. Zanim jednak przekonam się o tym podczas testów, chciałbym opisać wam świeżynki w ofercie.

Nowe warianty Jabra Elite 65t oraz Elite Active 65t

Na targach IFA 2018 firma wprowadziła na rynek specjalną wersję cieszących się popularnością słuchawek Elite Active 65t, która będzie stanowiła wyłączność sieci Amazon. Jak łatwo zgadnąć, oznacza to wygodne korzystanie z asystentki głosowej Alexy. Równie ciekawie prezentują się produkty z serii Elite: Elite 65t Gold Beige w kolorze beżu oraz Cooper Black, czyli czarna kolorystyka z odcieniami miedzi. Pozostaje jeszcze Cooper Red oraz Titanium Black, a co za tym idzie — każdy powinien bez trudu znaleźć odpowiadający sobie model. Dlaczego Jabra Elite 65t cieszy się zainteresowaniem konsumentów?

Jabra

Elite 65t jest popularnym modelem ze względu na zastosowanie technologii poczwórnych mikrofonów, zapewniającej doskonałą jakość dźwięku i stabilność prawdziwie bezprzewodowego połączenia, oraz redukcję przerw podczas rozmów i odtwarzania muzyki. Model ten został zaprojektowany tak, aby sprostać wyzwaniom dnia codziennego. — czytamy w informacji prasowej

Producenci mają tendencję do koloryzowania rzeczywistości, w efekcie czego opis produktu potrafi w mniejszym bądź większym stopniu odbiegać od rzeczywistości. W przypadku firmy Jabra jest jednak inaczej i zapewnienia producenta stanowią odzwierciedlenie realnych cech produktu. Tak trzymać.

Źródło: Jabra

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....