Jack Black

Jack Black będzie mówił o grach na YouTube

Gwiazdy wielkiego ekranu coraz chętniej spoglądają na ten, który każdy z nas nosi w kieszeni. Chodzi oczywiście o wyświetlacz smartfona, bo jak się okazało, można na YouTube zarobić całkiem sensowne pieniądze. Wprawdzie wątpimy, żeby Jack Black cierpiał na ich brak, ale jego przypadek jest ze wszech miar wyjątkowy.

Jack Black

Will Smith pojawił się w mediach społecznościowych już jakiś czas temu. Trudno ocenić, czy brakowało mu zainteresowania mediów swoją osobą, pozazdrościł sukcesu, który osiągnął jego syn, a może po prostu odnalazł swoje powołanie. Niezależnie od powodów, Smith radzi sobie całkiem przyzwoicie. Nawet pojawił się w ostatnim YouTube Rewind, choć to akurat trudno uznać za sukces, bo wideo zostało zmiażdżone przez społeczność. Czemu więc kolejna gwiazda szykuje się na podbój platformy?

Jack Black i jego kanał

Tą gwiazdą, choć o wiele mniejszego formatu, jest Jack Black. Nawet jeżeli nie kojarzycie go z filmów, to z pewnością znacie go z kariery muzycznej. To przecież jedna druga duetu Tenacious D, która przed laty stworzył ogromny hit Tribute. Zresztą panowie do tej pory koncertują, choć zdaje się robią to głównie hobbystycznie. Niemniej Black wystąpił także w kilku naprawdę niezłych filmach. Wśród nich znalazł się między innymi King Kong w reżyserii Petera Jacksona, czyli świąteczny Holiday. Może i nazwisko aktora nie przyciąga tłumów do kin, to bez wątpienia jest on bardzo rozpoznawalny.

Taka rozpoznawalność może przełożyć się także na popularność na YouTube. Szczególnie, że Black nie jest typową gwiazdą z wielkiego świata. Można go opisać trochę jako nerda, który zawsze żartuje i jest otwarty na fanów. Przynajmniej takie wrażenie sprawia w publikowanych przez siebie materiałach. Teraz przyszła pora na kolejną platformę, którą można zawładnąć. Taką pewnością siebie emanuje Jack Black, kiedy reklamuje swój nowy kanał Jablinski Games. I tak, aktor będzie w nim opowiadał o grach, a przynajmniej na to się zanosi.

Film w którym przedstawia się i zaprasza do oglądania, nie zdradza za wiele. Zdradza za to, że chce być popularniejszy między innymi od PewDiePie, czyli chyba najpopularniejszego youtubera w historii. Cóż, to raczej niemożliwe, ale trzeba próbować. Krótki materiał, na którym Jack Black buja się na krześle, zdążyło obejrzeć do tej pory ponad 6 milionów osób, co jest ogromnym sukcesem. Sukcesem, który z pewnością jest zasługą rozpoznawalności aktora.

Czy to się powiedzie?

Black może osiągnąć sukces, jeżeli podejdzie to poruszanych przez siebie tematów z należytym luzem. Tym, który pokochali jego fani na całym świecie. I wszystko zapowiada to, że tak właśnie się stanie. Nie ma tutaj mowy o wielkiej produkcji, za którą stoją ogromne pieniądze. Widać jednak cień profesjonalizmu w samym nagraniu. Da się zauważyć także to, jak Jack Black nabija się z tego, jak zachowuje się PewDiePie. No i zwróćcie uwagę na fotel, na którym siedzi.

Celebryci, a w szczególności ci, którzy nie są już tak rozpoznawalni, chętniej spoglądają w stronę internetowych platform. Na naszym podwórku także nie brakuje aktorów, którzy postanowili spróbować swoich sił na YouTube. Pozwolimy sobie przemilczeć pewne nazwisko, bo i po co znęcać się nad ludźmi. Wierzymy jednak w to, że Black nie będzie taką gwiazdką, która zajmie się tym tylko na chwilę. Liczymy na poważne tematy związane z grami i regularność. Aktor obiecał publikować filmy raz w tygodniu, więc jest szansa, że słowa dotrzyma. Przynajmniej na początku. I jak? Będziecie oglądać?

Smartfony i laptopy, które pozwolą wam oglądać Blacka na YouTube, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: YouTube / Jablinski Games

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...