You are here
Jak naprawdę będzie wyglądał Nexus 5 2015 News 

Jak naprawdę będzie wyglądał Nexus 5 2015

Seria Nexus jest niewielką rodziną urządzeń z konkretnymi podzespołami i zagwarantowanymi najszybszymi aktualizacjami systemu. Już 29 września zobaczymy nowe smartfony oznaczone logiem „Nexus”.

nexus52015

Google po raz pierwszy zdecydowało się pokazać dwa smartfony jednego roku. Jeden jest owocem współpracy z Huaweiem, a drugi z LG. Urządzeniem zaprojektowanym przez Koreańczyków jest Nexus 5 2015. Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się wycieki dotyczące aparatu. Jednak teraz „podobno” zostały ujawnione oficjalne zdjęcia tego telefonu. Jeśli to prawda, to widać spore podobieństwo do smartfonów Motoroli. Na tylnej części obudowy, pod aparatem fotograficznym, znajduje się okrągłe miejsce przeznaczone na palec właściciela. Z takiego rozwiązania właśnie słyną urządzenia Moto, a nie można zapomnieć, że poprzedni Nexus został stworzony we współpracy z Motorolą.

Pełna specyfikacja jest pilnie strzeżona, ale spece  mają już swoje przewidywania. Najprawdopodobniej w Nexusie 5 2015 znajdziemy ekran o przekątnej 5,2 cala wykonany w technologii P-OLED, wyświetlający obraz FullHD. Za moc obliczeniową słuchawki będzie odpowiedzialny procesor Snapdragon, jednak nie wiadomo który, 620 lub 808. Wspierać go ma 2 albo i 3 GB pamięci operacyjnej. Wbudowany dysk zmieści aż 64 GB danych, a dzięki 13-megapikselowej matrycy aparatu fotograficznego bardzo szybko zapełnimy wolne miejsce zdjęciami. Ujmowanie ważnych momentów czy też pięknych widoków będzie o wiele łatwiejsze, ponieważ obiekt dostał laserową stabilizację obrazu. W Nexusie od LG znajdziemy również czytnik linii papilarnych oraz USB typu C. Telefon będzie zasilany ogniwem o pojemności 3180 mAh. No i oczywiście, jak to w przypadku Google bywa, smartfon będzie działać pod kontrolą najnowszego Androida 6 Marshallow.

Tak jak wspominałem, ta specyfikacja nie jest pewna, ale już 29 września okaże się, jak naprawdę wygląda Nexus 5 2015 i jakie ma wnętrze. 

źródlo andoidpit

foto: androidpit

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment