7 Days to Die Slide

Jak przeżyć w świecie gry 7 Days to Die – poznajcie sekrety craftingu

„7 Days to Die” – prawdziwy przebój platformy „PC” za sprawą „Wydawnictwa Techland” już niedługo pojawi się na rodzimym rynku w wersjach na konsole: „PlayStation 4” oraz „Xbox One”. Polski dystrybutor z okazji zbliżającej się premiery tytułu traktującego o przetrwaniu w świecie opanowanym przez zombie wypuścił nowy zwiastun, w którym poznamy tajniki craftingu.

7 Days to Die Slide

Świat opanowany przez zombie to temat wałkowany przez producentów gier wideo od dawna. Czy rynek jest przygotowany na kolejne tytuły poruszające tego typu zagadnienia? „7 Days to Die” – debiutancki projekt amerykanskiego studia „The Fun Pimps Entertainment” przeznaczonego na komputery osobiste (early access), który z miejsca stał się przebojem i trafił w gusta graczy, zdaje się to potwierdzać. Wystarczy przytoczyć, iż grę zakupiło ponad dwa miliony osób. Za niecały tydzień (28.06) w tytuł będą mogli również zagrać użytkownicy konsol: „PlayStation 4” i „Xbox One”. Na rodzimym rynku premiera produkcji w wersji na platformy sprzętowe „Sony” oraz giganta z Redmond nastąpi kilka dni później, bo 1 lipca. Za ukazanie się w naszym kraju edycji konsolowych odpowiedzialne zostało „Wydawnictwo Techland”.

­ „7 Days to Die” to niezwykła swoboda działań, która sprawia, że każda kolejna rozgrywka różni się od poprzedniej, dzięki czemu oferuje niemal nieskończone pokłady wyzwań i zadań, które pojawiają się przed graczem. – mówi Manager ds. PR „Wydawnictwa Techland”, Anna Łada-Grodzicka.

7 Days to Die Screen 2

Produkcja stanowi zgrabne połączenie surwiwalu w czasie apokalipsy zombie, rozbudowanego craftingu i elementów „tower defense”. Gracze rzuceni zostają w uniwersum opanowane przez krwiożerczych nieumarłych i tylko od nich zależy czy oraz w jaki sposób przetrwa. W czasie zabawy musimy pamiętać, o takich czynnościach jak zdobywanie pożywienia czy szukanie odpowiedniego schronienia na długą noc, a w bezpośrednie potyczki z przeciwnikami angażować się w ostateczności.

Elementami, które wyróżniają tytuł na tle konkurencji, są: unikalny otwarty świat oraz całkowicie zniszczalne otoczenie. Na uwagę zasługuje również rozbudowany, pełen zależności system craftingu. Bez kuchenki oraz czystej wody nie będziemy w stanie ugotować surowego mięsa. Z kolei picie zanieczyszczonej wody może doprowadzić do pogorszenia naszego stanu zdrowia, a tu z pomocą przyjdą nam medykamenty. Tych niestety nie stworzymy bez odpowiednich składników, podobnie z resztą jak amunicji, ubrań czy surowców budowlanych, które posłużą nam do budowy schronu lub pułapek, dzięki którym utrudnimy do niego dostęp.

– „7 Days to Die” można określić mianem „Minecrafta” dla dorosłych. Pozyskiwanie surowców i wznoszenie budynków może kojarzyć się popularną produkcją, ale otoczka brutalnej rzeczywistości sprawia, że całość ma wyjątkowy charakter. To jedna z najbardziej rozbudowanych pod tym względem gier o zombie na rynku. – komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor ds. Marketingu i PR „Wydawnictwa Techland”.

7 Days to Die Survival Screen 3
W wersji konsolowej znajdziemy tryb kooperacji dostępny dla dwóch graczy w trybie podzielonego ekranu (tzw. Split screen). Oprócz tego za pośrednictwem sieci otrzymamy dostęp do kooperacji dla czterech graczy oraz tryb multiplayer, w którym ci walczą między sobą o przetrwanie.

„7 Days to Die” trafi na polskie półki sklepowe 1 lipca w cenie 159,90 zł na „PlayStation 4” oraz „Xbox One”. W przypadku, gdy złożymy zamówienie na grę, jeszcze przed jej premierą dostaniemy w formie bonusu skórki dla postaci, przedstawiające bohaterów z serialu „The Walking Dead”.

http://www.youtube.com/watch?v=bVHD1ldQSik

Więcej szczegółów na temat tytułu znajdziemy na stronie internetowej „Wydawnictwa Techland”.

Źródło: Wydawnictwo Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

329 More posts in konsole category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...